U19 a U17 vs. TJ SKLOTATRAN POLTÁR

Zápasy II. ligy Stred staršieho a mladšieho dorastu skončili predčasne.

Čo dodať? Oba zápasy II. ligy Stred dorastov v 19. kole v Poltári, kde naše U19 a U17 nastúpili proti domácim skončili predčasne a to z dôvodu príliš malého počtu hráčov domácich.

V staršom doraste mali domáci na súpiske sedem hráčov a brankára, a podľa zápisu zo stretnutia bol tento zápas ukončený po 45. minútach so skóre 9:0 pre Martin.

Pri U17-kach to bolo s domácimi ešte o niečo horšie, keď do zápasu nastúpili v zostave 6+1. Tento zápas bol podľa zápisu zo stretnutia ukončený už v 17. minúte prvého polčasu za stavu 7:0 pre Martin.

Z toho vyplýva, že našich spolu 27 dorastencov a štyria tréneri cestovali z Martina do Poltára aby dokopy odohrali 62 minút hracieho času. Pocity trénerov z tohto „nevydareného“ výletu si môžete prečítať už v pondelok vo Výsledkovom Servise.