Prvý prípravný zápas WU15 s Českom

Nikola Pajunková zasiahla do duelu

Prvý prípravný zápas, ktorý dnes odohrali naše reprezentantky WU15 proti svojim rovesníčkam z Českej Republiky na ihrisku v Bánovciach nad Bebravou, sa skončil nerozhodne 3 : 3 ( 0 : 1 ).

Naša Nikola Pajunková síce nenastúpila v základnej zostave, ale v 64. minúte striedala na ihrisku Martiškovú, a už o pár minút neskôr napla sieť súperovej brány z vnútornej strany, čím vyrovnávala na priebežných 2 : 2 !!!

Trénerovi Januškovi tak vyšlo striedanie na výbornú, a to teda ešte nebolo všetko. Zároveň s našou Nikolou vbehla na ihrisko aj Alica Turanová (striedala Cabúkovú), a hráčka ŠK Slovan Bratislava v 75. minúte skórovala a zároveň uzavrela výsledok dnešného prípravného  zápasu na 3 : 3.

Hráčkam našej reprezentácie v kategórii WU15 gratulujeme k remíze, najmä našej Nikole k presnej muške a strelenému gólu, a držíme palce do odvety, ktorú odohrajú už tento štvrtok v Uherskom Brode.