Odvetný prípravný zápas WU15 s Českom

Nikola Pajunková v základnej zostave

Odvetný prípravný zápas reprezentácie Slovenska v kategórii WU15, odohraný vo štvrtok v Uherskom Brode, síce výsledkovo nepotešil, keďže ho naše dievčatá prehrali 5 : 2 ( 2 : 2 ), no podľa slov reprezentačného trénera WU15 pána Janušku dievčatá na zraze a v prípravných zápasoch ukázali veľkú perspektívu. Za zmienku určite stojí aj fakt, že v odvetnom zápase do 20. minúty  Slovenky viedli rozdielom dvoch gólov.

Za Slovensko strelili góly: 2´- Martišková, 18´- Bilá.

Dôveru trénera si získala aj Nikola Pajunková, hráčka nášho klubu, a v odvete nastúpila v základnej zostave. Po jej vydarenom prípravnom zápase s Českom, kedy si obula strelecké kopačky, bola vo štvrtok z dôvodu zranenia nútená už v 18. minúte  vystriedať.

Všetci pevne veríme, že sa Nikola čoskoro uzdraví. Gratulujeme a takisto ďakujeme za príkladné reprezentovanie Slovenských farieb a klubu MŠK FOMAT Martin.