TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU vs. MŠK FOMAT MARTIN

TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU
2 - 2
28. apríla 2018 - 16:00 ihrisko Krásno nad Kysucou TIPOS III.LIGA STRED 21. kolo

-Góly:

5´-Vajagič, 81´- Vajagič.

-Zostava:

Hažer, Pálenčár, Stašík (C), Vojvoda, Jesenský, Boďa, Vajagić, Tomka, Chovanec, Kračmer, Lanko.

-Náhradníci:

Repáň, Cíger, Vukelič, Ihnatišin.

-Striedania:

52´ Repáň        Kračmer

71´ Vukelić      Chovanec

86´ Cíger          Boďa

-Komentár trénera:

Zápas sa skončil spravodlivou remízou, aj keď sme určite chceli viac ako bod, a vzhľadom na kvalitu sme mali tento zápas vyhrať. Vstúpili sme doň rýchlym gólom Vajagiča. Do 30. minúty sme boli lepší, vytvorili si 2-3 dobré možnosti zvýšiť vedenie. Potom nás však domáci začali prehrávať bojovnosťou a nasadením, po prestávke otočili skóre zápasu. My sme nakoniec vyrovnali Vajagičom na konečných 2:2. Nie je ľahké vyhrávať u súpera takéto zápasy. Domáci sa namočili do bojov o vypadnutie,

kvalitu nahrádzali bojovnosťou. Ak však chceme byť v tabuľke vyššie, musíme tieto zápasy zvládať, pretože futbalová kvalita bola určite na našej strane. Zápas sme mohli rozhodnúť po dobrej úvodnej polhodinke, avšak nestrelili sme ďalšie góly. Tým sme súpera vrátili do zápasu a neskôr sme niektoré veci nezvládli. Dnes to bola hlavne hra v stredovej formácie, kde sme neboli kompaktní. Súper sa ľahko dostával za ich chrbát, následne strední obrancovia mali problémy s nábehmi útočníkov za ich chrbát, pričom oba góly boli veľmi podobné.

Mrzí ma, že sme nevyhrali, stále sa učíme zvládať tieto zápasy. Pre mňa bolo dnes kľúčové, že sme nalomeného súpera nedorazili hneď v úvode a dovolili mu vrátiť sa do zápasu. Nasledujúci víkend nás čaká skúsené mužstvo z Námestova, ktoré hrá hlavne na súperových ihriskách nepríjemný futbal s dôrazným bránením a rýchlym prechodom do zakončenia. Takže som zvedavý ako sa popasujeme s touto prekážkou.