Cervené karty
0

TIPOS  III. LIGA STRED – 2.KOLO

3 : 2   ( 1 : 2 )

13′- Barčík, 16′- Jurášek

Zostava:

Hažer, Tomka, Garaj, Cvik, Barčík, Čakloš, Repáň, Dinga, Chovanec, Jurášek, Ďungel (C)

Kraľovanský, Arvensis, Vojvoda, Bučo, Lanko, Turčina, Kulich

Striedania

22´ Lanko         Chovanec

83´ Bučo         Repáň

90′ Arvensis          Jurášek

Šuhaj Pavol

Tréner Pavol Šuhaj postavil do zápasu identickú základnú zostavu z prvého kola proti Lučencu. Hráči Martina okamžite prevzali iniciatívu, opäť dirigovaní Barčíkom a súpera sme dlhé minúty nepúšťali na našu polovicu. Už v 3. min to skúšal zdiaľky Cvik vedľa a v 11. min skončil priamy kop Barčíka v rukaviciach brankára Lastovicu. Ale už v 13.min si Miro napravil chuť. Postavil si loptu zľava kúsok od autovej čiary a z 35 m ju poslal pod brvno Lastovicovej bránky 0:1. Domáci sa ani nestačili spamätať a udreli sme znovu v 16.min. Jurášek po spolupráci s Repáňom vnikol zľava do 16-ky, tam si ešte zasekol obrancu a s prehľadom zvýšil na 0:2. V tomto okamihu sa zdalo všetko jasné, ale stal sa opak. A zase sme postavili sami súpera na nohy a dostali ho späť do zápasu. V 18. min. Ďungel dával loptu zbytočne dozadu na Tomku, ale priamo na nohu súpera a po prihrávke Macura bez problémov znížil – 1: 2. Ďalšia rana prišla o 4. min., neskôr, keď musel striedať zranený Chovanec a nahradil ho Lanko. Chvíľu trvalo, kým sme si sadli v novom rozostavení, ale potom sme súpera opäť pritlačili. V 28.min. poslal Barčík center na hlavu Tomku, ktorý z dobrej pozície triafal tesne nad. Ďalší smolný okamih prišiel v 33. min. – domáca obrana zastavila faulom Repáňa, sám Marko si postavil loptu na biely bod, ale brankár Lastovica ho vychytal, keď išiel k svojej pravej tyči na istotu. Mohlo byť rozhodnuté. Napriek tomu sme tlačili ďalej a v 39. min. Barčík poslal center na zadnú tyč, ale Ďungelov volej zblízka nenašiel cieľ. Do prestávky ešte v 42. min vnikol z prava do 16-ky Čakloš, spätnou prihrávkou našiel Barčíka, ale tomu z prvej lopta nesadla. A v v 45. min. mohol zvýšiť Repáň, ale zblízka trafil na čiare obrancu Krásna.

Po prestávke nedoskočili centre Barčíka a Ďungela Lanko v dobrých pozíciách. potom sa predstavil zľava Jurášek, ale obaľovačkou z rohu 16-ky triafal tesne vedľa. Potom opäť v priebehu troch minút nezakončili gólom ideálne Barčíkove centre Lanko s Repáňom. A týmto sme asi urazili šťastenu. V 60. min. zlyhal Hažer – mimo 16-ky rozohrával loptu, mohol si vybrať z viacerých spoluhráčov, ale prihral priamo na nohu Ševčíka a ten poslal loptu zdiaľky do opustenej bránky – 2 : 2. V 74. min. dostal domáci hráč po faule zozadu na Garaja ČK a verili sme že zápas zvrátime. V 81. min. Repáň v tutovke poslal loptu nad. A kalich horkosti sme vypili do dna v 90. min. keď domáci využili opäť naše zaváhanie a striedajúci Švancar rozhodol – 3:2.