TJ DRUŽSTEVNÍK LIPTOVSKÁ ŠTIAVNICA VS. MŠK FOMAT MARTIN

TJ DRUŽ. LIP. ŠTIAVNICA
2 - 2
MŠK FOMAT MARTIN
16. októbra 2019 - 14:30 ihrsko Liptovská Štiavnica TIPOS III. LIGA STRED 15. Kolo

Góly:

7´- Boďa, 43´- Boďa.

Zostava:

Huszárik, Palenčár, Stašík (C), Moďoroši, Boďa, Barčík, Mlynár, Dinga, Chovanec, Cvik, Ďungel.

Náhradníci:

Kraľovanský, Tomka, Vajagić, Repáň, Kurica, Vavák, Lanko, Vojvoda, Hažer.

Striedania:

35´- Lanko      Moďoroši

58´- Vajagić      Mlynár

80´- Kurica      Dinga

83´- Repáň      Palenčár

89´- Vojvoda      Boďa

Tréneri:

Šuhaj Pavol, Ruman Stanislav.

Priebeh stretnutia:

Domáci vystužení o hráčov Liptovského Mikuláša vstúpili do stretnutia lepšie. Už v 2. minúte využili slabší dôraz v zadných radoch Martina a Koleň prestrelil Huszárika. Naši však dokázali rýchlo odpovedať. Najskôr výbornú hlavičku Stašíka zlikvidoval brankár Grauza, ale po následnom rohu Barčíka už bol proti hlavičke Boďu bezmocný.
Vzápätí Palenčár po šanci Liptákov vykopol loptu z bránkovej čiary a tento moment akoby hostí nakopol a ovládli hru. Vytvorili si viacero možností na zmenu skóre a v 44. minúte predviedli peknú kombinačnú akciu. Po sérii presných prihrávok sa lopta dostal k Boďovi do vnútra šestnástky, ten si výborným prvým dotykom ešte vylepši pozíciu na zakončenie a poslal svoj tím do vedenia. S pribúdajúcimi minútami druhého polčasu futbalisti FOMATu pustili súperovi stred poľa a ten začal mať navrch. V dobrej pasáži stretnutia zrejme domáci mali kopať penaltu za ruku našich, ale rozhodca na biely bod neukázal. Štiavnica sa dočkala vyrovnania v 77. minúte, keď jej najlepší hráč Václavík z hranice šestnástky vymietol horný roh Huszárikovej brány. V závere naši opäť zabrali a vypracovali si tri tutovky, no remízový výsledok už zostal nezmenený.