– Góly: 11´- Vajagić.

– Zostava: Ihnatišin, Lacko, Stašík, Chovanec, Lanko, Garaj, Jesenský, Jurášek, Boďa, Vajagič, Repáň.

– Náhradníci: Hažer, Vojvoda, Ďungel, Mlynár.

– Striedanie:

46´  Ďungel       Chovanec

46´  Mlynár       Boďa

68´  Vojvoda     Repáň

– Tréneri: Kuťka Vladimír, Vítek Vladimír .

– Komentár trénera:

Odohrali sme zápas, v ktorom sme počas celých 90 minút boli lepším mužstvom. Opäť však platí staré známe, že futbal sa hrá na góly. Tie strelil súper, takže sme opakovane prehrali zápas, ktorý sme mali vyhrať. Inkasovali sme hneď po 20 sekundách, a následne mal tutovku Boďa. Túto nepremenil, ale neskôr krásnou strelou vyrovnal Repáň. Následne sme opäť nezvládli rýchly brejk súpera, a prehrávali do polčasu 2:1. Druhý polčas sme začali výborne, zavreli súpera, vytvorili si veľký tlak, postupne sme nastrelili tri žrde, no bohužiaľ gól sme do konca zápasu už nestrelili.

V zápase boli kľúčové dve veci: nezvládli sme bránenie jediného nebezpečného hráča domácich, Višiča, ktorý našu pomalosť a laxnosť dva razy potrestal. Druhou bola veľká smola, resp. naša neschopnosť streliť gól, pretože sme mali aspoň 6 – 7 gólových možností. Súpera sme prehrali vo všetkom, boli sme lepším mužstvom, miestami bol náš výkon veľmi dobrý. Žiaľ, opakovane sa nám tieto scenáre opakujú a my strácame cenné body, ktoré budú v konečnom účtovaní určite chýbať.