29. júla 2018 - 17:30 ihrisko Žabokreky TIPOS III. LIGA-STRED 15

– Góly: – .

– Zostava: Hažer, Chovanec, Stašík, Lacko, Lanko, Garaj , Jurášek, Jesenský, Mlynár, Vajagič, Boďa.

– Náhradníci: Ihnatišin, Černek, Vojvoda, Vírec, Dinga, Ďungel.

– Striedanie:

65´  Černek        Vajagič

65´   Vojvoda     Lanko

75´   Dinga         Boďa

– Tréneri: Kuťka Vladimír, Vítek Vladimír .

– Komentár trénera :

Odohrali sme smolný zápas, nedokázali sme premeniť ani tie najvyloženejšie gólové možnosti, naopak súper mal tri možnosti po našich hrubkách, strelil dva góly a odviezol si všetky body.

Odohrali sme slušný prvý polčas, vytvorili sme si prevahu, dostávali sme sa do koncovky, dať gól je však v momentálnej situácii takmer neriešiteľný problém. Trápi sa hlavne Vajagič. Šance však mal aj Jesenský, či Jurášek. Vytvorili sme si množstvo štandardných situácií z ktorých mohli padnúť góly. Súper len pasívne vyčkával a čakal na chyby. Prvú ešte na ľavej strane nepotrestal, druhú však áno a dostal sa do vedenia. Potom sme mali veľký tlak, bohužiaľ súper aj s veľkým šťastím odolal.

Druhý polčas sme chceli aktívne vstúpiť do zápasu, vynútiť si tlak a streliť gól. Stal sa však úplný opak, keď po obrovskej chybe sme hneď po minúte inkasovali druhý gól. Ten nás úplne vykoľajil, znervózneli sme ešte viac, nedokázali sa dostať do tempa. Po striedaniach sme si vytvorili ešte nejaké možnosti dostať sa do zápasu, dnes by však gól asi nestrelili ani do rána, a zápas sme dohrali v hernom kŕči.

V podstate sme mali celý zápas veľkú hernú prevahu, určite sme si vlastnou aktivitou vytvorili aspoň 6 -7 dobrých streleckých príležitostí. Súperovi sme však vlastnými chybami v obranných činnostiach doslova darovali tri tutovky, premenil dve, vyťažil z minima maximum. Bez gólov sa hrá veľmi ťažko, robíme však aj katastrofálne chyby v defenzíve. Iná cesta, ako zlomiť to vôľou a tréningovým úsilím, nie je. Sami sme sa do tejto situácie dostali, a len sami sa z nej aj dostaneme. Niekde sme urazili futbal, ten nás momentálne poriadne facká. Verím však, že to v ďalšom priebehu zlomíme.