Hažer, Ďungel, Stašík, Cvik, Palenčár, Chovanec, Garaj, Mlynár, Dinga, Lanko, Boďa.

Vajagič, Veselovský, Repáň, Vojvoda, Meľo, Moďoroši.

Chýbali:

Huszárik,  Tomka, Barčík, Paholík.

Šuhaj Pavol, Barčík Miroslav.

Martinčania sa v ďalšom prípravnom zápase stretli s účastníkom 2. Ligy , ktorý navyše prišiel posilnený aj o hráčov ,,A“-čka. Začali sme dobre, už v 4. minúte sme mohli otvoriť skóre, keď sme rozvinuli po pravej strane rýchlu akciu na jeden dotyk, na prvú tyč si nabehol Boďa, ale z ťažkého uhla trafil len bočnú sieť. V 9. minúte opäť Boďa vybojoval súboj v strede ihriska, na jeho pas do priestoru si nabehol Ďungel, ale jeho prihrávku v gólovej pozícii nestihol zakončiť Mlynár. Potom sa dostali k slovu hostia, keď si útočník zbehol cez stred obrany, ale Hažer skvelým vybehnutím tutovku zlikvidoval. V 16. minúte sa už skóre menilo v náš prospech, keď Boďa vystihol zlú rozohrávku hostí a samostanú akciu aj gólovo zakončil 1:0. Potom sa hra odvíjala viac-menej v strede ihriska, ani jedno mužstvo sa nedostávalo do gólových šancí. Až prišla 39. minúta, kedy sa zaskvel Mlynár – po Boďovom pase obišiel aj brankára a z nemožného uhla trafil sieť 2:0.

Druhý polčas bol ale diametrálne odlišný od prvého, ale že príde až k takému zlomu, to asi nikto nečakal. Hostia prebrali iniciatívu, predčili nás v pohybe a v 61. minúte znížili na 1:2. Naše mužstvo začalo čoraz viac strácať pôdu pod nohami, z čoho rezultovalo vyrovnanie v 73. min. Súper pokračoval vo svojej hre a v posledných minútach nás valcoval. Postupne v 78., 88., a 89. minúte skóroval, a uzavrel na 2:5.

Budúci týždeň v sobotu 29.2.2020 sa o 15:00 predstavíme v Poprade v súboji s ďalším druholigistom.