29. októbra 2022 - 13:30 ihrisko Martin-Pltníky III.LIGA ZÁPAD 13.KOLO

Základná zostava:

Raček, Brodňan, Garaj, Ceniga, Barčík (C), Mlynár, Dinga, Otruba, Siva, Chupáň, Ďungel.

Tomka, Almaský, Líška, Lanko, Satina, Hažer.

Striedania:

46´- Tomka      Chupáň

46´- Almaský      Dinga

86´- Satina      Otruba

86´- Líška      Mlynár

Barčík Miroslav, Cvik Daniel.

Hodnotenie trénera:

Začiatok zápasu sa hodnotí veľmi ťažko. To, čo sme si povedali v kabíne pred zápasom, sa rozpadlo ako domček z karát hneď v druhej minúte, keď sme si zrazili center z boku do vlastnej brány. Naša psychika znova utržila ranu a hráči robili chyby vo veciach, v ktorých by ich bežne nerobili. Súperovi sme dávali množstvo priestoru a neskoro sme dostupovali k hráčom, z čoho pri stratách lopty na útočnej polovici rezonovali rýchle brejky do otvorenej obrany. Takýmto spôsobom sme dostali aj gól na 0:2 a 0:3. Súperovi sme darovali polčasový náskok, ktorý sa ťažko doháňa. V druhom polčase sa naša hra o čosi zlepšila. Súper sa už nedostával do toľkých brejkových situácii, boli sme dominantnejší a snažili sme sa znížiť stav a so zápasom ešte niečo urobiť. Je škoda, že za stavu 1:3 a 10 minút do konca sme nevyužili náš tlak. Verím, že keby z týchto šancí dáme na 2:3, tak zápas by sme ešte zrovnali. V zápase chýbal aj tréner Šuhaj, ktorého dirigovanie z lavičky určite hráčom počas zápasu vie pomôcť. Dúfame, že sa mu rýchlo polepší a príde opäť medzi nás. Dostali sme sa s chalanmi do nepríjemnej situácie, kde sa herne a hlavne výsledkovo moc nedarí. No len my sami sa musíme z tejto situácie dostať. Cez sviatky bude voľno aby sme aj od futbalu trochu vypli, a už v stredu sa začneme naplno sústrediť a makať na posledné dva zápasy jesennej časti, aby sme z nich získali všetkých 6 bodov. Urobíme preto maximum!