Základná zostava:

Hažer, Tomka, Niemchaninov, Jasenovský, Líška, Barčík (C), Dinga, Kulich, Radchenko, Lanko, Ďungel.

Raček, Dauda, Turčina, Šesták, Cvik, Palider.

Striedania:

5´- Dauda          Dinga

46´- Turčina          Turčina

79´- Šesták          Lanko

81´- Palider          Radchenko

Šuhaj Pavol, Barčík Miroslav.

Hostia z Čadce prišli do Turca v nelichotivom postavení a tomu podriadili aj taktiku. Postavili na vlastnej polovici obranný val a hráčom FOMATu neostávalo nič iné, ako ho trpezlivo dobývať. Ako prvý sa o to pokúsil dirigent Barčík, keď si v 4. minúte na rohu 16-ky zasekol obrancu a zľavej strany zvolil obaľovačku, ale brankár Bobok vyrazil loptu na roh. V 5.minúte musel nútene striedať Dinga a na ihrisko prišiel Dauda. Práve on si v 15. minúte nabehol na Barčíkovu prihrávku, posadil center na hlavu Radchenka a ten otvoril skóre – 1 : 0. Dauda sa mohol zapísať do streleckej listiny aj v 21. minúte, keď z Jasenovského prihrávky z dobrej pozície prestrelil. V 40. minúte si z pravej strany zbehol Ďungel, jeho prihrávku si spracoval Radchenko a pravačkou nedal brankárovi šancu – 2 : 0 a tým uzavrel skóre prvého polčasu, v ktorom hostia neohrozili Hažera v domácej bránke.

Do druhého polčasu sme nastúpili už bez Ďungela, ktorého trápil sval. Ale začali sme ho výborne, keď v 51. minúte Barčík kolmicou vysunul cez stred obrany Čadce Jasenovského a ten chladnokrvne obstreli brankára Boboka a zvýšil na – 3 : 0. Po tomto góle na chvíľu ožili aj hostia a presadili sa v 61. minúte. Pohančeník zahrával z ľavej strany trestný kop, posielal loptu do 16-ky a loptu pohladil hlavou Niemchaninov a prekvapil aj Hažera v bránke –  3 : 1. Tento moment nás nedeprimoval, naďalej sme súpera tlačili a v 74. minúte vyzval Dauda prihrávkou za obranu k hatricku Radchenka, ale jeho strelu brankár Bobok kryl. Ale už o minútu sa skore menilo. Niemchaninov vyhral osobný súboj, vysunul Radchenka po pravej strane a jeho center premenil v páde Dauda – 4 : 1. Dauda mohol zvýšiť aj v 79. minúte, keď akciu rozbehol Jasenovský cez Lanka, jeho prihrávku vtipne pustil Daudovi a jeho pokus obtrel pravú tyč hosťujúceho brankára. V závere mohol skórovať aj Barčík, keď po Jasenovského pase z uhla nastrelil brankára Boboka a skóre sa už nezmenilo.