12. mája 2018 - 16:30 ihrisko Žarnovica TIPOS III.LIGA STRED 23.KOLO

Cervené karty
0

23. kolo – TIPOS III. liga Stred

-Góly:

12´-Vajagić, 18´-Repáň, 22´-Boďa, 58´-Boďa, 87´-Cíger.

-Zostava:

Hažer, Pálenčár, Stašík (C), Vojvoda, Jesenský, Boďa, Vajagič, Repáň, Tomka, Lanko.

-Náhradníci:

Malko, Burger, Cíger, Vukelić, Ihnatišin.

-Striedania:

63´ Repáň           Cíger

69´  Boďa             Malko

69´  Jesenský      Vukelić

69´  Palenčár        Burger

– Tréneri:

Kuťka Vladimír, Vítek Vladimír .

-Komentár trénera:

Po troch zápasoch bez víťazstva, a dvoch bez streleného gólu, sme chceli zvíťaziť a hlavne sa presadiť gólovo v útočnej fáze. Vyšlo nám oboje. Víťazstvo je plne zaslúžené, navyše sme ukázali veľké množstvo útočných akcií a strelili 5 gólov. Hlavne ma teší, že sa konečne presadili okrem Vajagiča aj krídelníci, čo bolo určite dnes kľúčovým momentom, pretože súper sa nemohol zamerať len na bránenie jedného hráča.

Zápas bol v podstate rozhodnutý za 20 minút, kedy bolo už 0:3. Súper sa potom snažil dostať do zápasu, mal 2-3 možnosti zdramatizovať zápas. Podarilo sa mu len znížiť na 1:3, následne sme my rýchlo strelili štvrtý gól a zápas si užívali až do konca, pričom sme naopak my zahodili v tejto fáze aspoň 3 tutovky.

Výborne sme hrali prvých a posledných 30minút zápasu, v strednej časti sme sa nevyhli chybám z ľahkovážnosti. Súper nás nepotrestal a tak sa zrodil výrazný, ale určite zaslúžený výsledok. Teší ma hra krídelných hráčov Boďu s Repáňom, ktorí konečne naznačili svoj obrovský potenciál. Výborne však pracovalo celé mužstvo, smerom dopredu sme ukázali veľmi veľa krásnych útočných akcií. Naopak za stavu 0:3 sme poľavili v koncentrácii, zľahčovali si niektoré situácie pri bránení, čo by sa nám stávať nemalo.

Po „zápasovom“ týždni budeme viacej trénovať, aby sme sa dobre pripravili na nedeľňajší zápas s Liptovskou Štiavnicou, kde dúfam ukážeme aj v domácom prostredí pekný futbal a strelíme góly.