SOM DOMA – TRÉNUJEM DOMA

  • 27. marca 2020
  • Action
  • 880 Views

Výzva pre fomaťákov

 

To je výzva (Challenge) najmä pre mladých fomaťákov, V dobe ohrozenia nebezpečnou nákazou nie je možné trénovať štandardným spôsobom, a preto je potrebné, aby si každý sám plnil zadaný tréningový plán doma.

My vo FOMAT-e sme sa však rozhodli, že spestrenie domáceho tréningu formou výzvy by mohla byť najmä motiváciou pre dodržiavanie plánu tréningov. Naviac sa tým môžeš zapojiť do súťaže o rôzne reklamné predmety klubu MŠK FOMAT Martin. Do VÝZVY sa už zapojili mládežnícky hráči a hráčky, hráči mužov A, tréneri a aj funkcionári klubu MŠK FOMAT Martin. Do SÚŤAŽE  sa však môžu zapojiť iba mládežnícky hráči a hráčky nášho klubu, teda ročníky prípravky, žiakov, dievčat a hráči mladšieho a staršieho dorastu.

Výzvu môžete sledovať na našej webovej stránke cez menu „KLUB  ->  SOM DOMA-TRÉNUJEM DOMA“, alebo na sociálnej sieti Facebook kde musíš sledovať oficiálnu skupinu MŠK FOMAT Martin

Ak chceš vedieť, ako sa zapojiť do Výzvy alebo do súťaže, alebo ak sa chceš pozrieť na už pridané fotky a videá Výzvy, klikni na obrázok:

 

 

 

Aj my vo FOMATe ostávame doma, používame rúška či respirátory vždy keď musíme vyjsť von, často si umývame a dezinfikujeme ruky.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *