SOM DOMA – TRÉNUJEM DOMA

SOM DOMA – TRÉNUJEM DOMA

To je výzva (Challenge) najmä pre mladých fomaťákov, ktorí pokiaľ doteraz ešte nedostali, tak v najbližšej dobe dostanú od svojich trénerov individuálne tréningové plány pre domáce trénovanie. Veď v dobe ohrozenia nebezpečnou nákazou nie je možné trénovať štandardným spôsobom, a preto je potrebné, aby si každý sám plnil zadaný tréningový plán doma. Do výzvy sa samozrejme môžu zapojiť aj rodičia a fanúšikovia klubu MŠK FOMAT Martin.

My vo FOMAT-e sme sa však rozhodli, že spestrenie domáceho tréningu formou výzvy by mohla byť najmä motiváciou pre dodržiavanie plánu tréningov. Naviac sa tým môžeš zapojiť do súťaže o rôzne reklamné predmety klubu MŠK FOMAT Martin. Do VÝZVY sa už zapojili mládežnícky hráči a hráčky, hráči mužov A, tréneri a aj funkcionári klubu MŠK FOMAT Martin. Do SÚŤAŽE  sa môžu zapojiť mládežnícky hráči a hráčky nášho klubu, teda ročníky prípravky, žiakov, dievčat a hráči mladšieho a staršieho dorastu, a fanúšikovia martinského futbalu.

Čo to teda výzva „SOM DOMA – TRÉNUJEM DOMA“ je?

Je to naozaj jednoduché:

  1. Maj na sebe oblečené niečo „fomaťácke“ (napríklad fomaťácke tričko, dres, šál, … ) – čím prezentuješ svoj klub.
  2. Maj na tvári rúško alebo respirátor – čím propaguješ ochranné pomôcky proti nakazeniu.
  3. Ak natáčaš krátke video, nemalo by byť dlhšie ako 10 sekúnd a počas neho by si mal povedať názov výzvy, a teda „SOM DOMA – TRÉNUJEM DOMA“.
  4. Zašli fotku alebo krátke video z bytu, domu alebo záhrady ktoré ťa zachytáva pri domácom tréningu alebo cvičení – čím poukazuješ že sa zdržuješ čo najviac doma, na e-mail: fomat.mondocko@gmail.com
  5. Nezabudni do mailu napísať svoje celé meno a ročník v ktorom trénuješ. Napr. „Zdenko Malinovský U11“.
  6. Sleduj webovú stránku alebo FB. Keď zroluješ v tejto stránke nižšie, uvidíš všetky nahrané videá a fotky.

Súťaž potrvá tri týždne a končí 19. apríla 2020. O výhercoch súťaže vylosovaných fotiek alebo videí budeme informovať prostredníctvom našej webovej stránky a na FB. Losovanie prebehne po ukončení súťaže.

Ceny ktoré môžete vyhrať

20200327_120738

Aj my vo FOMATe ostávame doma, používame rúška či respirátory vždy keď musíme vyjsť von, často si umývame a dezinfikujeme ruky.

HRÁČI A-MUŽSTVA, TRÉNERI A FUNKCIONÁRI KLUBU

Cvik Daniel
Moďoroši Filip
Mondočko Michal
Nosek Matej
Tomka Matej
Palider Milan
Letrik Andrej
Peržeľ Peter
Peržeľ Peter
Peržeľ Peter-3
Peržeľ Peter
Peržeľ Peter

RODIČIA A FANÚŠIKOVIA KLUBU

Medek Martin
Medek Martin

HRÁČI – U19

Kulich Dominik
Šmehýl Radovan

HRÁČI – U17

Mondočko Tomáš
Rihane Adam
Rihane Adam

HRÁČI – U15

HRÁČI – U13

HRÁČI – U12

Maniš Oliver
Nečesaný Lukáš
Nečesaný Lukáš
Nečesaný Lukáš

HRÁČI – U11

Medek Kristián
Medek Kristián-2

HRÁČI – U10

HRÁČI – U9

Albrecht Matej
Albrecht Matej
Rumpeľ Adam
Rumpeľ Adam

HRÁČI – U8

Rizzo Leo
Kucka Tobias
Kucka Tobias
Kucka Tobias

HRÁČI – U7

Chyla Juraj

Upozorňujeme, že zaslaním fotky/fotiek a/alebo videa/videí dávate súhlas k zverejneniu týchto materiálov a uvedeného celého mena na webovej stránke www.msk.fomat.sk a v skupine MŠK FOMAT Martin na sociálnej sieti Facebook, bez nároku na odmenu. Zároveň sa zaväzujeme, že vami poskytnutý fotografický a/alebo video materiál nebudeme posúvať ďalej tretím osobám, a zároveň prehlasujeme, že všetky informácie, fotky a videá, budú určené iba pre výzvu „SOM DOMA – TRÉNUJEM DOMA“.