ZÁPASOVÝ SPRAVODAJ PRE 14.KOLO

  • 29. októbra 2021
  • Muži A
  • 265 Views

Jesenný špeciál na zápas proti MŠK Rimavská Sobota

 

Na sobotňajší majstrovský zápas 14. kola TIPOS III.Ligy-Stred sa už všetci tešíme. Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili zápasový spravodaj 14. kola – Jesenný špeciál.

Tento bude rozšírený na 10 strán a okrem štandardných tém či rubrík (Úvodné slovo, Predstavenie súpera, Vedeli ste, že…) sme do tohto špeciálu zaradili štatistiky jesennej časti sezóny 2021-2022 našich mužov. Ďalej v ňom nájdete rozpis zápasov jarnej časti TIPOS III.Ligy-Stred, poďakovanie za rok 2021 slovami našich funkcionárov klubu, aktuálne tabuľky mládežníckych družstiev FOMAT-u a aj tabuľku „áčka“ žien. A nakoniec sa môžete tešiť na rozsiahly rozhovor s trénerom mužov-A, Pavlom Šuhajom. Tento zverejníme po zápase aj na našej webovej stránke.

Zakúpené zápasové spravodaje budú zaradené do zlosovania a vecné ceny. Výhercovia budú vyhlásení, tak ako je zvykom,  cez polčasovú prestávku.

Jesenný špeciál si budete môcť zakúpiť pri vstupe na futbalový štadión v Žabokrekoch v deň zápasu – teda už zajtra. Veríme, že sa vám bude príjemne čítať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *