Výsledky 9. týždňa

(26.2. – 3.3.2024)

MŠK FOMAT MARTIN U19

FOMAT  : PARTIZÁNSKE  8-0 (4-0)

Góly: Tichý 3, Ílovský 3, Ursíny, Štrkáč

Zostava: Rybár, Lukašík, Janeček, Lipinský, Trubačík, Ondruš, Ursíny, Ílovský, Tichý, Štrkáč, Smik (Lilge, Čeman, Mencel. Krška, Adámek, Lamoš)

Hodnotenie trénera (Hanek Michal): Vedeli sme, že súper patrí k slabším tímom v našej súťaži a bolo to len a len o našom nastavení na zápas a nepodceňovaní situácií. Pokiaľ sme nedali prvé góly, tak súper bol nepríjemný. Našťastie sa nám podarilo streliť v rozpätí asi 15 min 3 góly a tým sme zlomili odpor súpera. Chalanom chcem poďakovať za prístup nakoľko nebolo jednoduché za veľmi priaznivého stavu hrať stále naplno a ani sa nám to nedarilo, ale z celkového hľadiska môžeme byť spokojní.

MŠK FOMAT MARTIN U17

FOMAT MARTIN : FK TEMPO PARTIZÁNSKE – 9:0 (5:0)

Zostava: Bakhsh, Riljak, Poljak, Laš, Kresťan, Dolník, Gomola Samuel, Holubjak, Gomola Šimon, Kapusta, Nemček.Striedali: Šalaga, Kopčan, Surán, Vaník, Klenec

Góly: Gomola Samuel, Gomola Šimon 3, Holubjak 2, Riljak, Kapusta, Nemček

Hodnotenie zápasu (Šípka Lukáš): Chalani na ihrisku súpera prevyšovali vo všetkých činnostiach a od úvodných minút bolo jasné, že zápas skončí vyšším rozdielom. Prvý polčas sme výborne využívali šírku ihriska a cez krídelné priestory si chalani vypracovali množstvo šancí. V strednej zóne sme chceli hrať rýchlo a využívať zmenu ťažiska, nakoľko sme očakávali, že súper bude brániť a presúvať sa do ťažiska. Tempo zápasu hlavne ku koncu druhého polčasu upadlo a posledných 10 minút sa zápas iba dohrával. Súpera sme za celý zápas nepustili do žiadnej gólovej šance. Víťazstvo teší, ale treba priznať, že súper nespĺňal parametre na druhú ligu západ U17.

MŠK FOMAT MARTIN U13

MŠK Fomat Martin : MŠK Novohrad Lučenec 6:0 (2:0)

Góly: Albrecht 2, Šašura 2, Konečný, Krutek

Zostava: Černák, Rumpel – Konečný, Mazurak, Macko, F. Mulinka, Baka, Albrecht, Baranček, Krutek, Mišuta, Červeň, Pobeha, Pavlovič, Macko, Šašura, Rapan, Kutnik

Hodnotenie trénera (Zboja Filip): Zápas sme mali od začiatku pod kontrolou, súper hrozil občasne z protiútoku po našej strate lopty. V zápase sme chceli loptu veľa držať a meniť ťažisko hry, trpezlivo z jednej strany na druhú čo sa chlapci snažili plniť aj keď samozrejme vznikali chyby a nepresnosti. Postupne sa u dobre brániaceho súpera začali otvárať priestory a mali sme čoraz viac gólových príležitostí. Okrem víťazstva a gólov potešil najmä spôsob hry a to , že chlapci plnili to čo sme od nich v tomto zápase žiadali.

MŠK FOMAT MARTIN U12

MŠK Fomat Martin : MŠK Novohrad Lučenec 34:5 (11:2)

Góly: Mác 6, Tuna 5, Pavlanin 4, Greňo 3, Filc 3, Jahn 2, Matušek 2, Sopkuliak 2, Budiský 2, Gross, Štubňa, Kohút, Kamenský, Kucka

Zostava: Buocik – Mác, Budiský, Sopkuliak, Tuna, Kucka, Viselka, Filc, Kohút, Jahn Baniari – Kamenský, Záborský, Pavlanin, Matušek, Greňo, Gross, Jendrušák, Štubňa, Kremeň

Hodnotenie trénera (Palider Samuel): Prvý zápas v jarnej časti sme chceli odštartovať vo vysokom tempe, čo sa nám aj podarilo. Aj keď kvalita súpera nebola vysoká, snažili sme sa chlapcov stále motivovať aby nepoľavovali a nesnažili si veci zľahčovať. Stále ale potrebujeme do seba dostať vyššiu rýchlosť prevedenia v situáciách s loptou, lebo po jej zisku sa ešte stále dostávame do komfortu a nadobúdame pocit že nám ju súper už nemôže zobrať. Chlapcom treba určite za predvedený výkon poďakovať.

MŠK FOMAT MARTIN U11

Na turnaji Fomat cup 2024 získali naši chlapci 1. a 3. miesto! Samo Páleš sa stal spoločne s hráčom MFK Ružomberok Vojvodom najlepším strelcom turnaja so 6 gólmi, najlepším brankárom bol vyhlásený Šimon Lehotzký a najužitočnejší hráč čiernych bol podľa trénerov J. Revús a modrých J. Šalaga. Gratulujeme!

Celkove poradie:

1. Fomat Martin čierni 12b

2. MFK Ružomberok 12b

3. Fomat Martin modrí 10b

4. Banská Bystrica 7b

5. Železiarne Podbrezová 3b

6. FK Spišská Nová Ves 0b

MŠK FOMAT MARTIN U9

U9 I Translog cup Levice – 3. miesto!

Fomat- Partizánske 0:0

Fomat- Zvolen 1:1

Fomat- Vráble 6:0

Fomat- Levice zelení 1:2

Fomat- Zlaté Moravce 5:0

Fomat- Stars Academy 3:1

Fomat-Levice žltí 2:1

Tréner J. Bučo: V krásnej športovej hale v Leviciach sme odohrali kvalitný turnaj. Šancu dostali aj hráči s menším herným vyťažením a svojej príležitosti sa každý zhostil veľmi dobre. Naše výkony boli predovšetkým o vyrovnanosti, o bojovnosti a o modro bielom srdiečku, ktoré nechal každý hráč na ihrisku. Prezentovali sme sa sympaticky a turnaj sme zvládli herne i výsledkovo úspešne najmä vďaka našej energií, emócií, nezlomnosti a psychickej odolnosti v kľúčových momentoch. Chcem sa všetkým hráčom i rodičom veľmi pekne poďakovať za vzornú reprezentáciu klubu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *