VÝSLEDKY 10. TÝŽDŇA

(4.3. – 10.3.2024)

MŠK FOMAT MARTIN U19

SENEC 19 – FOMAT 19 1-1 (0-1)

9.3.2024 – 11:00 – Majstrovský zápas – ihrisko umelá tráva NTC Senec
Góly: Smik
Zostava: Rybár, Janeček, Lipinský, Trubačík, Lukašík , Ondruš, Ursíny, Ílovský, Štrkáč, Smik, Tichý (Lilge, Mencel, Krška, Lamoš)
Hodnotenie trénera (Hanek Michal) : V Senci sme odohrali herne veľmi dobrý zápas. V prvom polčase sme súperovi dovolili kopať len 1 roh a to bolo všetko. Herne sme dominovali , dokázali sme dať gól po peknej akcii a vypracovali sme si ďalšie 2-3 dobré šance. Vedeli sme o súperovi, že bude dobre organizovaný a že mu nesmieme dovoliť zahrávať štandardné situácie, pretože práve v nich je veľmi silný, nakoľko má veľa veľmi fyzických hráčov. Bohužiaľ z jedného priameho kopu nám dal súper hlavou gól. A keďže sme my naše sľubne vyvíjajúce sa situácie, ktoré sme si aktívnou hrou vytvorili prakticky počas celého zápasu nedotiahli do gólov, zápas skončil remízou. Napriek dobrému výkonu, za čo som aj hráčov pochválil, je to pre nás strata bodov.

MŠK FOMAT MARTIN – U14

MŠK FOMAT MARTIN 3:3 ( 2 : 2 ) MFK RUŽOMBEROK

09.03.2024 – 12:00 –MZ – ihrisko UT Pltníky
Góly: Fúčela, Hanko, Zuskin
Zostava: Lipták – Simonides („55“ Truchlík ), Veterník, Krcho, Beniač („36“ Pravňan ) – Kokavec, Fúčela, Štafúrik („36“ Omerovič ) – Hanko („60“ Siekela ), Harkabus („36“ Zuskin ), Perička
(nehral: Trancygier)

Hodnotenie trénera (Turčina Marián): V tomto zápase sme veľmi chceli odčiniť nešťastnú prehru z Košíc, čo sa nám však úplne nepodarilo. Napriek tomu, že sme počas celého zápasu herne dominovali ( držanie lopty 70-30 ) nedokázali sme byť pred bránou súpera dostatočne efektívny a nepostrážili sme tri brejkové situácie, po ktorých hostia skórovali. Zatiaľ nás v nadstavbovej časti súťaže trápi koncovka, veď aj v dnešnom zápase sme zas nepremenili minimálne štyri vyložené gólové priležitosti. Aj keď sa nám dnes nepodarilo vyhrať, musím hráčov pochváliť, pre víťazstvo urobili všetko, žiaľ nie vždy to vyjde. Musíme trpezlivo pokračovať a znova a vrátime na víťaznú vlnu.

MŠK FOMAT MARTIN U12

FK Železiarne Podbrezová – MŠK Fomat Martin 1:6 (1:4)

10.3.2024 – 11:30 – Majstrovský zápas – UT Podbrezová
Góly: Štubňa 2, Bránik N. 2, Matušek, Jahn
Zostava: Buocik – Pavlanin, Mác, Filc, Sopkuliak, Onufer, Budiský, Kohút, Bránik N. – – – Baniari – Kamenský, Kucka, Viselka, Štubňa, Jahn, Matušek, Jendrušák, Štafurík
Hodnotenie trénera (Palider Samuel): Priznám sa, dnes sa mi zápas hodnotí ťažšie ako inokedy. Z našej strany to bol po dlhšej dobe veľmi slabý, nevýrazný výkon. Objavovali sa v zápase aj pozitíva a tie najväčšie pozitíva stáli dnes v našich bránach. V týchto hodnoteniach nehodnotíme nikdy nikoho osobne, resp. nevyzdvihujeme výkon niekoho konkrétneho zo zápasu, ale dnes si to chalani Tobias a Filip zaslúžia. Od začiatku držali naše mužstvo či už zákrokmi alebo organizáciou hry. V zápase sme sa trápili aj s koncovkou a neustále sa snažili vylepšovať si pozíciu na strelu, čo dávalo súperovi čas aby sa vrátil a loptu nám odobral. Treba pochváliť aj súpera, ktorý sa prezentoval sympatickým futbalom za každého stavu. Zápas nám opäť ukázal naše nedostatky, na ktorých musíme zapracovať.

MŠK FOMAT MARTIN U9

Turnaj Slovak Orava cup – 2. miesto

MŠK FOMAT MARTIN U7

Naši chlapci skončili na 3. a 4. priečke

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *