VÝSLEDKY 14. TÝŽDŇA

(3.4. – 9.4.2023)

 

PRÍPRAVKA U11

  • 5.4.2023 – 17:00 – Liga MŽ TFZ – 12.kolo – ihrisko Turčianska Štiavnička.

ŠK TURČIANSKA ŠTIAVNIČKA U13   1:7 (1:4)   MŠK FOMAT MARTIN

Góly: Tuna 2, Sopkuliak, Buocik, Greňo, Kucka, Matušek.

Zostava: Kucka, Buocik, Matušek, Filc, Sopkuliak, Tuna, Jahn, Štubňa, Kremeň, Mác, Jendrušák, Greňo.

Hodnotenie trénera (Antoš Tomáš): Dnes sme otvorili jarnú časť ligy mladších žiakov U13 Turčianskeho futbalového zväzu. Po dlhej zimnej prestávke sme sa predstavili na ihrisku s prírodnou trávou. Chlapci sa od začiatku zápasu snažili dobíjať súperovu bránu, prenášať prvky z tréningového procesu do zápasu a hlavne užívať si futbal. Musíme vyzdvihnúť hru chlapcov a to ich individuálnu kvalitu, hru cez brankára, prenášanie hry z jednej strany na druhú a využívanie celej šírky ihriska. Čo by som chcel ešte vyzdvihnúť je trpezlivosť chlapcov, keďže počas celého zápasu neprestali hrať svoju hru a hľadali na ihrisku voľné priestory a pozície, z ktorých by mohli strieľať góly. A v tomto zápase to nebolo vôbec jednoduché, keďže súper veľmi dobre prehusťoval priestory a behal s našimi hráčmi a zároveň sa v tejto súťaži hrá na úzkom ihriskom (od polky po šestnástku). Ďakujeme chlapcom za predvedenú hru.

 

PRÍPRAVKA U10

  • 8.4.2023 – 12:00 – Liga U11 TFZ – 10.kolo – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   16:0 (6:0)   TJ DRUŽSTEVNÍK DRAŽKOVCE U11

Góly: Šalaga 7, Kutman 3, Malík 2, Surovec 2, Dérer,Horňák.

Zostava: Dérer, Horňák, Harnádek, Hrnčiar, Kutman, Mažári, Revús, Roháčik Matej, Šalaga, Sedlačko, Surovec, Malík, Drevenák.

Hodnotenie trénera (Fúčela Rastislav): Chalani si od začiatku hrali svoj zápas. Vytvárali sme si množstvo príležitosti a súper väčšinou len odkopával lopty. Výborne sme využívali krajné priestory, pretáčali sme hru a tým sme súpera prehrávali. Z našej strany dobrý výkon.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *