VÝSLEDKOVÝ SERVIS 5. TÝŽDŇA

Výsledky zápasov (31.1. – 6.2.2022)

 

 

STARŠÍ DORAST U19

  • 6.2.2022 – 11:00 – II.Liga SD – 15.kolo – ihrisko Bardejov.

PARTIZAN BARDEJOV BŠK   1:0 (1:0)   MŠK FOMAT MARTIN

Zostava: Jadroň , Pavlík, Beniač , Ruttkay , Lesev , Kulich, Hodža, Staš, Satina D., Satina J., Palider

(Ondruš, Lipinský, Ursíny, Rybár).

Hodnotenie zápasu (Šupej Marián): V dohrávanom stretnutí z jesennej časti, sme z východu cestovali naprázdno. Domácich aktívne napádanie nám robilo problémy, ťažko sme vychádzali z obrannej zóny. Keď sa nám to podarilo, tak sme boli nepresný. Našťastie v týchto chvíľach nás podržal brankár Jadroň. V 34. minúte už ani on nedokázal zastaviť nájazd domáceho útočníka. Druhý polčas sa niesol v našej réžii. Obrovské šance sme však nedokázali využiť. Domáci, aj za výdatnej pomoci rozhodcovskej trojice, jednogólový náskok ubránili.

 

MLADŠÍ DORAST U17

  • 6.2.2022 – 13:30 – II.Liga MD – 15.kolo – ihrisko Bardejov.

PARTIZAN BARDEJOV BŠK   3:1 (1:0)   MŠK FOMAT MARTIN

Góly: Vajdel.

Zostava: Lilge, Adamica, Mencel, Janeček, Smik, Krška, Vajdel, Ursíny, Marčičiak, Lipinský, Lamoš

(Mendel, Kalnický, Kľučinec)

 

STARŠÍ ŽIACI U15

  • 6.2.2022 – 10:00 – Prípravný zápas – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   4:3 (2:2)   FK POHRONIE

Góly: 2 Nemček, Lehotzký J., Kapusta.

Zostava: Macko, Vaník, Kopčan , Riljak, Dolník, Gomola S, Uhlárik, Holubjak,  Nemček, Kapusta, Laš

(Lehotzký L., Lehotzký J.).

Hodnotenie zápasu (Glejtek Andrej): Našim cieľom v tomto zápase bolo nadviazať na zlepšujúci sa herný výkon v tréningovom procese, čo sa nám čiastočne aj podarilo. Chalanov musím pochváliť za veľmi bojovný výkon, konečne sme sa aj strelecky presadili a taktiež sa nám konečne podarilo vytvoriť viacero gólových príležitosti. Za negatívum určite treba považovať viacero individuálnych chýb hlavne pri zakladaní útoku z čoho pramenili aj inkasované góly.  Teší nás hlavne, že sa do zostavy vrátilo viacero chalanov po chorobe a predviedli veľmi dobrý výkon.

 

STARŠÍ ŽIACI U14

  • 6.2.2022 – 12:00 – Prípravný zápas – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   8:1 (5:1)   FK POHRONIE

Góly: 2 Krovina, 2 Kúdelka, Marček, Skladaný, Maslák, Ertel.

Zostava: Podhradský, Ertel, Klenec, Šuhaj, Kováčik, Faziková, Skladaný, Rapan, Maslák, Krovina, Marček

(Cálik, Krška, Maniš, Tomka, Kúdelka, Hollý).

Hodnotenie zápasu (Turčina Marián): Zápas sme nezačali dobre a hneď v prvej minúte sme inkasovali po rohovom kope súpera.  Tento moment nás vyprovokoval k najlepšiemu výkonu za celú dobu nášho spoločného pôsobenia. Úplne sme ovládli hru, výborne sme zakladali akcie od obrany a cez dobrú prechodovú fázu sme si vytvorili množstvo gólových príležitostí, z ktorých sme osem premenili. Za takýto výkon, hlavne plný pohybu, musím družstvo pochváliť. Som rád, že veci z tréningu dokážeme preniesť do zápasu.

 

MLADŠÍ ŽIACI U13

  • 6.2.2022 – 9:00 – Prípravný zápas – ihrisko Žiar nad Hronom.

FK POHRONIE   0:5 (0:2)   MŠK FOMAT MARTIN

Góly: Lacko, Kempný, Tomka, Cesar, Brisuda (11m).

Zostava: Brisuda, Korotvička, Tomka,Vaňko, Sitar, Lacko, Moric, Cesar, Veselka, Kempný, Kalnický, Grieger, Greňo, Nátny.

Hodnotenie zápasu (Zboja Filip): Odohrali sme veľmi dobrý zápas, prakticky celý čas sme dominovali a súper sa na našu polovicu dostaval len zriedkavo. Dobre sme rozohrávali hru z obrannej línie, v strede ihriska sa nám darilo držať loptu, kombinovať a odtiaľ dostávať útočníkov do gólových príležitostí. Aj keď to nebol úplne najkvalitnejší súper, s výkonom mužstva aj hráčov individuálne v tomto zápase sme boli spokojný.

 

MLADŠÍ ŽIACI U12

  • 6.2.2022 – 9:00 – Prípravný zápas – ihrisko Žiar nad Hronom.

FK POHRONIE   3:25   MŠK FOMAT MARTIN

Góly: Truchlík 3, Fúčela 2, Čech, Zuskin 3, Siekela, Veterník, Kokavec 3, Knapko 3, Marguš 4, Krcho 2, Velický 2.

Zostava: Siekela, Kokavec, Truchlík, Veterník, Fúčela, Beniač, Čech, Cabadaj, Tomka, Knapko, Lipták, Zuskin, Krcho, Marguš, Velický, Mišún.

Hodnotenie zápasu (Lukáč René): Zápas v dobrom tempe, v ktorom sme videli dosť pozitívneho aj keď nás trošku brzdilo množstvo zahodených šancí. Dobre postavenie pri zakladaní útoku a prechod na súperovu polovicu. Po prechode od vlastnej brány sa zápas väčšinu času odohrával pred súperovou bránkou a to na oboch ihriskách. V druhom polčase už bola výrazná prevaha na našej strane. Všetci hráči odohrali plnú minutáž na rôznych postoch.

 

PRÍPRAVKA U10

  • 5.2.2022 – 10:00 – Prípravný zápas – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   5:2   OK ČASTKOVCE

Góly: Štafurik 2, Bobrovsky 2, Pavlanin.

Zostava: Filc, Pavlanin, Buocik, Gross, Ondrašek, Greňo, Ignačak, Jendrušák, Matušek, Kremeň, Kucka, Štafurik, Bobrovský.

Hodnotenie zápasu (Lučanský Milan): Výborný zápas s kvalitným súperom. Chalani si už zvykli na väčšie ihrisko a začínajú využívať hru po stranách. Bola vidieť od nás chuť po víťazstve, kvalitne sme sa vracali po strate lopty a vždy sme chceli hrať futbal v každom priestore a aj pod veľkým tlakom. Chválim za predvedený výkon a prístup k zápasu. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *