VÝSLEDKOVÝ SERVIS 47. TÝŽDŇA

Výsledky zápasov (21.11. – 27.11.2022)

 

ŽIACI U15

  • 26.11.2022 – 9:00 – Prípravný zápas – ihrisko Ružomberok.

MFK RUŽOMBEROK   4:1 (0:0)   MŠK FOMAT MARTIN

Góly: Kúdelka

Zostava: Nečesaný, Kováčik, Poláček, Šuhaj, Mendel, Klenec, Brincka, Rapan, Fekiač, Kúdelka, Cálik,

(Masák, Skladaný, Pavlovič, Marček, Maniš, Erteľ, Podhradský).

Hodnotenie trénera (Turčina Marián): Zaslúžené víťazstvo domáceho družstva, ktoré bolo počas celého zápasu lepšie. Nám viazla kombinácia najmä v prechodovej fáze a hlavne ofenzívni záložníci nám tentokrát vôbec nezahrali. Do konca roka máme v pláne odohrať ešte jeden prípravný zápas a druhé kolo HSM.  

 

ŽIACI U14

  • 26.11.2022 – 14:00 – Prípravný zápas – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   12:0 (6:0)   FC ATTACK VRÚTKY U15

Zostava: Brisuda, Kalnický, Bakhsh, Bella, Okuliar,  Greňo, Lacko, Ivaška, Grieger, Tuna, Štípala,

(Sitár).

Hodnotenie trénera (Furo Vladimír): Odohrali sme dobrý zápas, hlavne s pohľadu defenzívy sme hrali agresívne boli sme dobre organizovaný, dôrazný v osobných súbojoch. Vypracovali sme si viacero dobrých príležitostí, chalani sa pokúšali často o zakončenie, pričom padlo veľa pekných gólov.

 

PRÍPRAVKA U11

  • 27.11.2022 – 12:00 – Miniturnaj v Martine – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   6:4 a 3:4   FC ATTACK VRÚTKY U13

MŠK FOMAT MARTIN   2:6   ŠK DYNAMO DIVIAKY U13

Zostava: Kutman, Roháčik J., Roháčik M., Král, Belošic, Hrnčiar, Štubňa, Ignačák, Červeň, Mazurák, Šašura, Erteľ, Vaško.

Hodnotenie trénera (Fúčela Rastislav): Na nedeľu sme si zavolali na triangel mužstvá z okresu. Malo prísť aj družstvo z Kláštora, ale mali málo detí. Nakoniec sme aj my museli mužstvo poskladať z troch ročníkov, aby sme to vedeli odohrať (U12,U11,U10). Odohrali sme kvalitné zápasy proti fyzicky disponovaným súperom. Niektorí chalani boli aj o dve hlavy nižší od súpera, ale aj tak sa nebáli hrať. Niektoré akcie sme mali ako u dospelých. Výborne sme pracovali s priestorom a niektoré hĺbkové prihrávky boli úžasné. Čo ma najviac potešilo, bolo prepínanie po strate lopty. To, že sme dostávali góly mi vôbec nevadilo, pretože stále sme chceli hrať. Takýmito zápasmi sa utvrdzujem v tom, že naša cesta výchovy jednotlivca ja správna, len treba byť trpezliví.

  • 27.11.2022 – 10:00 – Miniturnaj v Banskej Bystrici – ihrisko Banská Bystrica-Rudlová.

MŠK FOMAT MARTIN   4:9 (3:4)   RSC HAMSIK ACADEMY

MŠK FOMAT MARTIN   4:3 (1:2)   FC SPARTAK TRNAVA

Zostava: Mác, Onufer, Matušek, Jendrušak, Greňo, Buocik, Štafúrik, Kremeň, Luchkai, Gross.

Hodnotenie trénera (Antoš Tomáš): Odohrali sme kvalitný triangel v Banskej Bystrici proti domácemu mužstvu RSC Hamsik Academy a proti Trnave. S oboma mužstvami sme hrali 2×30 min, čiže celková minutáž chlapcov bola slušná a to cca 80 min na jedného hráča. Odohrali sme 3 vyrovnané polčasy (1 proti RSC a 2 proti Trnave), počas ktorých sme ukázali individuálnu kvalitu, ale chýbal nám väčší dôraz v koncovke. V jednom polčase sme síce mali kvalitné úseky hry, ale boli sme málo dôrazní v obrane a nedostupovali sme hráčov z čoho pramenili góly v našej sieti. Celkovo hodnotím triangel pozitívne, chlapci si zahrali kvalitné zápasy, ktoré potrebujú pre svoj rozvoj.

 

PRÍPRAVKA U10

  • 27.11.2022 – 10:00 – Miniturnaj v Banskej Bystrici – ihrisko Banská Bystrica-Rudlová.

MŠK FOMAT MARTIN   13:3   RSC HAMSIK ACADEMY

MŠK FOMAT MARTIN   17:0   FC SLOVAN LEVICE

Zostava: Páleš J., Páleš S., Štefanides M., Štefanides P., Šalaga, Revús, Sedlačko, Surovec, Mažári, Harnádek.

Hodnotenie trénera (Páleš Jaroslav): Cez víkend sme v Banskej Bystrici odohrali zápasy proti RSC Hamšík Academy a Leviciam. Naši chalani herne dominovali, boli lepší vo všetkých herných činnostiach ako súperi a zaslúžene vyhrali vo všetkých zápasoch. Chalanov musím pochváliť za hru v defenzíve. Po strate lopty sme v momente prepli do defenzívy a veľakrát sme súperovi odobrali loptu ešte na jeho polovici ihriska. Taktiež musím vyzdvihnúť spoluprácu našich chalanov v defenzíve, ale aj ofenzíve. Hrali sme odvážne, vytvárali sme si veľké množstvo gólových príležitosti, keď sme sa ocitli v prehustenom priestore, vyvážali sme loptu do voľného priestoru. Chalani si užívali hru, v hre 1:1 boli silní a málokedy stratili loptu. Dnes vynikajúci výkon od brankára, až po posledného hráča na ihrisku.

 

PRÍPRAVKA U9

  • 27.11.2022 – 10:00 – Halový turnaj v Partizánskom – hala Partizánske.

MŠK FOMAT MARTIN   0:1   PFK PIEŠŤANY

MŠK FOMAT MARTIN   0:0   VION ZLATÉ MORAVCE

MŠK FOMAT MARTIN   2:8   FK TEMPO PARTIZÁNSKE

MŠK FOMAT MARTIN   1:3   FC SPARTAK MYJAVA

Celkové umiestnenie: 5. miesto.

Zostava: Štafurík, Časar, Bobrovský, Strapko, Kirn, Chomist, Bakala.

Hodnotenie trénera (Skladaný Martin): V nedeľu sme sa zúčastnili halového turnaja v Partizánskom za účasti piatich mužstiev. Do turnaja sme vstúpili tesnou prehrou s družstvom z Piešťan, keď sme dostali gól po našej veľkej chybe. V ďalšom zápase sme remizovali so Zlatými Moravcami, pričom sme doplatili hlavne na premieňanie vyložených príležitosti. Toto boli naše dva najlepšie zápasy. V ďalších dvoch už naši súperi herne aj výsledkovo dominovali. My sme doplatili hlavne na slabšiu hru smerom dozadu. Postupom času nám dochádzali aj sily, nakoľko nám opäť tesne pred turnajom odriekli účasť dvaja hráči.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *