Výsledkový servis 46. týždňa (15.11. – 21.11.)

Výsledky a hodnotenia zápasov

 

 

MLADŠÍ ŽIACI U13

  • 17.11.2021 – 10:00 – I.Liga MŽ Stred – 10.kolo – ihrisko Podbrezová-Skalica.

FK ŽELEZIARNE PODBREZOVÁ   1:4 (1:1)   MŠK FOMAT MARTIN

Góly: Lacko 2,Kempný, Bakshs.

Zostava: Brisuda, Korotvička, Tomka, Bakshs, Lacko, Krcho, Veterníková, Medek, Kempný, Kalnický, Šimko,Grieger, Greňo, Nátny.

Komentár trénera (Zboja Filip): Takmer celý zápas sa odohrával na polovici súpera, kde bol priestor veľmi prehustený. V tomto zúženom priestore sme sa veľmi málo dostávali do streleckých príležitostí, a aj keď sme sa do šancí dostali, neboli sme dostatočne dôrazní. Súper dobre bránil a bojoval, no nakoniec sa ukázala vyššia kvalita našich chlapcov a zápas sme zaslúžene vyhrali.

 

 

MLADŠÍ ŽIACI U12

  • 17.11.2021 – 11:30 – I.Liga MŽ Stred – 10.kolo – ihrisko Podbrezová-Skalica.

FK ŽELEZIARNE PODBREZOVÁ   2:30 (1:16)   MŠK FOMAT MARTIN

Góly: Kokavec 5, Veterník 4, Frniak 4, Marguš 3, Rýs 2, Facuna 2, Johanides 2, Knapko 2, Truchlík, Fúčela, Hanko, Mišún, Čech, Beniač.

Zostava: Trancygier, Rýs, Fučela,  Kokavec, Truchlík, Veterník, Čech, Tomka, Knapko, Lipták, Velický, Marguš, Facuna, Siekela, Frniak, Mišún, Hanko, Beniač, Zuskin, Johanides.

Komentár trénera (Lukáč René): V poslednom zápase jesennej časti sme dominovali v každej činnosti a hralo sa v podstate iba na súperovej polovici. Všetci hráči odohrali rovnakú minutáž na rôznych postoch. Chceme družstvo pochváliť za tento zápas, ale aj za celú jesennú časť.

 

 

PRÍPRAVKA U10

  • 20.11.2021 – 09:00 – Prípravný zápas – ihrisko Ružomberok.

MFK RUŽOMBEROK   1:4   MŠK FOMAT MARTIN

Zostava: Jahn, Rizzo, Kucka, Greňo, Zemenčík, Filc, Kapičák, Páleš S., Páleš J., Revús, Kutman, Šalaga, Kňazeje, Frniak, Dérer.

Komentár trénera (Páleš Jaroslav): Skoro po mesiaci sme mohli konečne odohrať nejaký zápas. Vycestovali sme do Ružomberka a odohrali prípravné stretnutie s kategóriu U10 na 2 ihriskách 4+1 a 2×30 minút. Vzhľadom na absenciu niektorých chlapcov z U10, sme na 1 ihrisko postavili družstvo poskladané z hráčov U9. V zápase sa prejavila dlhá zápasová pauza, ale aj napriek tomu chlapci ukázali individuálne schopnosti, na ktorých pracujeme na tréningoch – hra 1v1, prepínanie po strate lopty. Chlapci si zápas užili a strelili aj veľa gólov.

 

 

PRÍPRAVKA U9

  • 20.11.2021 – 09:00 – Prípravný zápas – ihrisko Ružomberok.

MFK RUŽOMBEROK   1:3   MŠK FOMAT MARTIN

Zostava: Belošic, Drevenák, Harnádek, Horňák, Hrnčiar, Juráš, Král, Noga, Páleš J., Revús, Sedláčko, Siva, Surovec.

Komentár trénera (Antoš Tomáš): Zápas sme odohrali po dlhšej prestávke a na chalanoch bolo vidno herný výpadok. Zápas mal dve rôzne fázy hry. V jednej fáze chalani bojovali, napádali súpera, chceli hrať futbal. V druhej fáze hry im však chýbalo potrebné sebavedomie, chuť po víťazstve, zabúdali brániť a bojovať o loptu. V konečnom dôsledku sme ale zápas zvládli a z Ružomberka sme si odniesli víťazstvo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *