VÝSLEDKOVÝ SERVIS 45. TÝŽDŇA

Výsledkový servis (7.11. – 13.11.2022)

 

 

MUŽI „A“

  • 12.11.2022 – 13:00 – III.Liga-Západ – 15.kolo – ihrisko Nové Zámky.

FKM NOVÉ ZÁMKY   1:2 (0:1)   MŠK FOMAT MARTIN

Góly: Dinga, Ceniga.

Zostava: Raček, Tomka, Brodňan, Garaj, Almaský, Ceniga, Barčík (C), Mlynár, Dinga, Siva, Ďungel,

(Líška, Kulich, Lanko, Satina, Chupáň, Hažer).

Hodnotenie vedúceho mužstva (Bučko Jozef): V čase neprítomnosti trénera Šuhaja pripravuje mužstvo Miro Barčík a chalanom počas celého týždňa zdôrazňoval, že v Nových Zámkoch bude najpodstatnejšie neinkasovať, pretože nejaký gól určite strelíme. Komunikujem aj s trénerom Šuhajom, ktorý nám pred duelom zaželal všetko dobré a dodal, že jeho liečbe by najviac pomohol zisk troch bodov. Na juh Slovenska sme tak cestovali s dvomi hlavnými cieľmi, súperovi nič nedovoliť smerom dopredu a dať trojbodový darček koučovi Šuhajovi. Vedeli sme, že v Nových Zámkoch nás nečaká nič jednoduché, pretože aj domáci zažívajú krízu a urobia všetko pre to, aby sa nás zdolali. Do hry v druhom polčase nasadili i bývalého reprezentanta a hráča Leedsu či Portsmouthu Ľuba Michalíka, ktorý sa vracia do zápasového rytmu po zranení. Všetky prekážky ale dnes chalani zdolali, k povinnostiam pristúpili veľmi zodpovedne a trúfnem si povedať, že zaslúžene zvíťazili. Všetci si tieto tri body vážime, ale ešte viac sa kabína teší z toho, že poslala pozitívnu správu Pavlovi Šuhajovi. V náročnom období, keď sa tím výsledkovo trápil a navyše prišiel o trénera, odviedol fantastickú prácu Miro Barčík. Za svoju robotu si zaslúži absolutórium. Po zápase dostali hráči týždňové voľno, po ňom ešte naskočia do tréningového procesu.

 

DORAST U19

  • 12.11.2022 – 11:00 – II.SD-Západ – 14.kolo – ihrisko Petrova Ves.

MFK SKALICA   2:0 (1:0)   MŠK FOMAT MARTIN

Zostava: Rybár, Lukašík, Štefunda, Lipinský, Spišák, Pavlík, Halama, Ondruš, Ursíny, Dolník, Tichý,

(Jadroň, Štrkáč, Beniač, Šotter).

Hodnotenie trénera (Hanek Michal): Znovu sa nám nepodarilo priniesť body z vonku. Navyše herne sme mali čo dočinenia s veľmi dobre organizovaným družstvom, ktoré hralo s veľkým zanietením a na horšom, úzkom ihrisku sme sa nedokázali presadiť. Veľmi málo sme menili ťažisko hry a tým pádom nás súper dostával na krajoch stále pod tlak, kde sme nedokázali vyjsť ďalej do útoku a toto bol klasický obraz celého zápasu. Snaha bola, nedá sa povedať, že by chalani nemali prístup, ale jednoducho sme nemali v tomto zápasu dostatočnú kvalitu na lepší výsledok. A to súper ešte nedal 2 penalty po dvoch rukách v našom pokutovom území. Verím, že posledný domáci zápas budú chalani správne namotivovaní a budú chcieť dokázať, že patria v tabuľke vyššie.

 

DORAST U17

  • 12.11.2022 – 13:30 – II.MD-Západ – 14.kolo – ihrisko Petrova Ves.

MFK SKALICA   4:3 (1:3)   MŠK FOMAT MARTIN

Góly: Smik, Nemček, Válek.

Zostava:  Kalnický, Válek, Riljak, Čeman, Mencel, Krška., Hanek, Lepot, Kopčan, Nemček, Smik,

(Gomala Sa., Kresťan, Murček)

Hodnotenie trénera (Šípka Marek): prvý polčas sme na ťažkom teréne dokázali kombinovať a chalani sa dokázali aj gólovo presadiť. Súper hrozil iba po štandardných situáciách a po dlhých prihrávkach na krídelníkov prípadne hrotového útočníka. V úvode druhého polčasu nás súper dostal pod tlak, čoho výsledkom boli dva inkasované góly a vylúčenie hráča. Vylúčenie hráča bolo príliš prísne a z môjho pohľadu sa nejednalo ani o faul. Po vylúčení hráča sme prešli na rozostavenie 4:3:2. Aj napriek vylúčenie sa dej hry vyrovnal a šance sa striedali na oboch stranách. V závere zápasu sme dostali lacný gól zo štandardnej situácie.

 

PRÍPRAVKA U8

  • 13.11.2022 – 14:00 – Miniturnaj U8 – ihrisko Žilina-Závodie.

MŠK FOMAT MARTIN   0:4   MŠK ŽILINA

MŠK FOMAT MARTIN   4:0   FC BANÍK PRIEVIDZA

Zostava:  Végh, Ignačák, Vaško, Antoš, Žabka, Phám, Konečný, Beca, Čáni, Čepela, Hlatký, Ivanov, Madara, Stacho.

Hodnotenie trénera (Bučo Jakub): Proti súperom z Prievidze a Žiliny sme odohrali dva úplne odlišné zápasy. Zatiaľ čo v zápase proti Žiline nás súper prevýšil vo všetkých herných činnostiach a nedokázali sme sa im vyrovnať ani len bojovnosťou, čo ma z tohto zápasu mrzí asi najviac, tak zápas proti Prievidzi nám nie len herne, ale i výsledkovo vyšiel lepšie. Dokázali sme sa presadiť našou hrou, kde prevládala najmä individuálna kvalita v hre 1vs1 a súperovi sme až na malé zaváhania takmer nič nedovolili. Celkovo teda môžeme byť spokojný s hrou len čiastočne a naďalej musíme poctivo a disciplinovane pracovať v tréningovom procese, aby sme boli konkurencieschopný aj top mládežníckym družstvám a dokázali naplno využiť potenciál, ktorý v našom družstve bezpochyby je.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *