Výsledkový servis 45. týždňa (8.11. – 14.11.)

Výsledky a hodnotenia zápasov

 

 

MLADŠÍ ŽIACI U13

  • 13.11.2021 – 10:00 – I.Liga MŽ Stred – 11.kolo – ihrisko Liptovský Mikuláš.

MFK TATRAN LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   0:5 (0:1)   MŠK FOMAT MARTIN

Góly: Kempný 2, Bakshs, Kalnický, Lacko.

Zostava: Brisuda, Korotvička, Nátny, Kempný, Lacko, Krcho, Bakshs, Kalnický, Šimko, Grieger, Tomka, Delton, Greňo, Medek.

Komentár trénera (Zboja Filip): Na začiatku zápasu nás súper veľmi dobre napádal pri rozohrávke a hra bola veľmi často prerušená, v dôsledku čoho sme sa rozbiehali pomalšie. Po prvom strelenom góle  hráči získali sebavedomie, spresnili a zrýchlili vykonávanie herných činností, čo vyústilo do viacerých pekných akcii a streleckých príležitosti, z ktorých sme strelili ďalšie góly. Sme radi, že sa nám podarilo po prehre v Žiline opäť zvíťaziť, aj keď to proti bojovnému súperovi nebolo jednoduché.

 

 

MLADŠÍ ŽIACI U12

  • 13.11.2021 – 11:30 – I.Liga MŽ Stred – 11.kolo – ihrisko Liptovský Mikuláš.

MFK TATRAN LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   5:14 (3:7)   MŠK FOMAT MARTIN

Góly: Fúčela 4, Truchlík 2, Veterník 2, Frniak 2, Knapko, Johanides, Hanko.

Zostava: Trancygier, Lipták, Truchlík, Čech, Veterník, Marguš, Štafurik, Hanko, Velický, Fúčela, Zuskin, Johanides, Facuna, Rýs, Kokavec, Tomka, Knapko, Frniak, Mišún, Siekela.

Komentár trénera (Lukáč René): Zápas od začiatku nevychádzal podľa našich predstáv, nakoľko súper nastúpil do stretnutia s jednoduchou taktikou rýchleho prerušenia a prehusťovania priestoru pred vlastnou bránou. Chceme pochváliť celé družstvo za plnenie si svojich individuálnych, ale aj kolektívnych povinnosti, ktoré dodržiavali aj za nepriaznivého stavu a bojovali počas celého zápasu, za čo bola odmena pre každého jedného spoločná výhra. Počas zápasu všetci odohrali maximálnu minutáž na každom poste. Individuálne by sme chceli pochváli Olivera Hanka za predvedený výkon v útočnej ale hlavne v obrannej činnosti. Zvláštnu pochvalu si zaslúži Matúš Veterník za výkon hodný kapitána družstva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *