Striedali: Lanko, Arvensis, Líška, Palider, Turčina.

• 31.10.2021 – 14:30 – II.Liga Ženy sk.B – 10.kolo – ihrisko Martin-Pltníky.

• 28.10.2021 – 12:00 – II.Liga SD Východ – 14.kolo – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   7:0 (4:0)   FK GALAKTIK KOŠICE

Góly: 3 Palider, Tichý, SPišák, Pekelský, Ruttkay.

Zostava: Mondočko , Spišák, Haľama , Lipinský , Pavlík, Kulich, Hodža(K), Staš, Tichý, Rihane, Palider.

Striedali: Ruttkay, Pekelský, Vajdel.

Komentár trénera (Šupej Marián): Už úvodná minúta predznamenala akým smerom sa bude uberať zápas. Hrali sme nápadito, kombinácie nám vychádzali, hostia sa len bránili. Kým sme nedali v dvadsiatej minúte druhý gól , trafili sme trikrát brvno , a ďalšie šance zahodili. Nemuselo nás to mrzieť , lebo už polčas sme viedli 4:0.  Aj druhý polčas bol podobný. Nepoľavili sme, opäť sme hrali dobre. Výsledkom boli ďalšie tri góly v sieti hostí. Po zápasoch ,kde sme sa vytrápili , bolo toto vystúpenie balzamom na dušu. Chlapcom za predvedený výkon ďakujem.

MLADŠÍ DORAST U17

• 28.10.2021 – 14:30 – II.Liga MD Východ – 14.kolo – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   6:1 (1:0)   FK GALAKTIK KOŠICE

Góly: 2 Hriňa, Adamica, Hanek, Mendel, Štrkáč.

Zostava: Rybár, Kľučinec, Marčičiak, Čeman, Janeček, Ondruš(K), Lamoš, Hriňa, Štrkáč, Válek, Adamica.

Striedali: Mendel, Hanek.

Komentár trénera (Letrik Andrej): Po ťažkom týždni, keď naše mužstvo potrápil koronavírus a boli sme v karanténe, sme v oklieštenej zostave nastúpili na zápas proti Košiciam. Na začiatku zápasu bolo cítiť, že mužstvo malo výpadok v tréningovom procese. Od Košíc sme očakávali, že prídu hrať futbal zo zabezpečenej defenzívy, čo sa aj potvrdilo a zo začiatku sme nevedeli prehustený stred ihriska prekonávať.  Po strelení gólu v 28. minúte po peknej kombinačnej akcií sme začali na ihrisku dominovať a vypracovali sme si množstvo gólových príležitostí, ktoré sme avšak nevyužili. Súper hrozil len sporadicky z našich chýb a dlhých prihrávok od brankára. Po chybe našej obrany mal veľkú príležitosť útočník hostí ale v sľubnej situácii netrafil priestor brány. Po zmene strán sa naša dominancia ešte viac prejavila. Súper mal problém s našim vysokým pressingom a po ziskoch lopty na súperovej polovici sme  strelili  ďalšie góly, ktoré rozhodli zápas. Súper raz potrestal našu chybu obrany a skorigoval skóre, ale okrem jednej situácie si nevypracoval žiadnu gólovú príležitosť. Chalanov treba za predvedený výkon a prístup po ťažkom týždni pochváliť.

PRÍPRAVKA U11

• 28.10.2021 – 16:00 – Liga Prípraviek SFZ Stred – 8.kolo – ihrisko Dolný Kubín.

MFK DOLNÝ KUBÍN   0:4   MŠK FOMAT MARTIN

Zostava: Albrecht, Baka, Bakala, Baranček, Bíziková, Černák, Červeň, Dolník, Holan, Konečný, Kráľ, Kútnik, Macko, Mazurák, Mulinka F., Pobeha, Rumpeľ.

Komentár trénera (Fúčela Rastislav): Odohrali sme posledné kolo ligy prípraviek v Dolnom Kubíne. Dominovali sme vo všetkých herných činnostiach. Deti si zápas užili a z chuti si zahrali. Od zápasu k zápasu sa náš herný výkon zlepšuje a je radosť sa pozerať, akí sme silní na lopte. Chválim všetkých za super výkon.

PRÍPRAVKA U10

Zostava: Greňo, Mác, Tuna, Filc, Jahn, Štafúrik, Kucka, Onufer, Rizzo, Revus, Král, Jendrušák.

Komentár trénera (Lučanský Milan): Na zápas sme cestovali len s desiati a ďalší dvaja hráči nás doplnili z mladšieho ročníka. Počas celého zápasu sa hráči bavili futbalom, výborne riešili herné situácie a bola vidieť vzájomná komunikácia na ihrisku. Som Spokojný, chválim celé mužstvo. Chalani z U9 výborne zapadli a boli prínosom pre mužstvo. Verím, že podobné zápasy odohráme aj proti silnejším mužstvám, kde budeme dominovať na ihrisku.

PRÍPRAVKA U9

MFK DOLNÝ KUBÍN   vs.   MŠK FOMAT MARTIN

Zostava: Páleš J., Kutman, Surovec, Hrnčiar, Trnka, Šalaga, Roháčik M., Mažári, Ruttkay, Harnádek, Páleš S., Frniak, Belošic, Juráš, Dérer, Roháčik J., Kňazeje, Sedláčko.

Komentár trénera (Páleš Jaroslav): Vo štvrtok podvečer sme nastúpili na posledný jesenný zápas Krajskej ligy prípraviek. Hneď od začiatku sa chlapci nebojácne pustili do súpera a úplne ovládli hru. Chalani plnili to čo sme si pred zápasom povedali v šatni, užívali si zápas od začiatku až do konca. Súpera sme prevýšili vo všetkých herných činnostiach jednotlivca a viac menej ani nepustili do hry. Ja môžem zase len a len všetkých chalanov pochváliť, aj tých ktorí sa dnešného zápasu nemohli zúčastniť a poďakovať všetkým za vzornú reprezentáciu klubu. Je radosť sledovať ako sa každý týždeň zlepšujú a napredujú, čoho dôkazom je aj to, že v jesennej časti Krajskej ligy prípraviek sme nestratili ani bod.