VÝSLEDKOVÝ SERVIS 4. TÝŽDŇA

Výsledky zápasov (24.1. – 30.1.2022)

 

STARŠÍ ŽIACI U15

  • 30.1.2022 – 10:00 – I.Liga Starší žiaci – 7.kolo – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   2:2 (2:1)   MŠK RIMAVSKÁ SOBOTA

Góly: Lepot 2.

Zostava: Macko, Staník. Lehotzký L., Riljak, Dolník, Gomola S, Uhlárik, Paulíny, Lehotzký J, Lepot, Kapusta – Vaník, Adamík.

Hodnotenie zápasu (Glejtek Andrej): Do zápasu sme vstúpili s cieľom podať dobrý výkon a presadiť sa hlavne strelecky. Čiastočne sa nám to podarilo, avšak celkový herný výkon chalanov nebol dobrý. Našej hre chýbalo tempo a kreativita. Hru sa nám po polčase taktiež nepodarilo oživiť, za čo môže aj obmedzený počet hráčov, ktorých sme mali k dispozícii z dôvodu ich zdravotného stavu. V príprave musíme pokračovať v tvrdej práci a dúfame, že sa postupne chalani začnú vracať do tréningového procesu.

 

STARŠÍ ŽIACI U14

  • 30.1.2022 – 12:00 – I.Liga Starší žiaci – 7.kolo – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   3:0 (1:0)   MŠK RIMAVSKÁ SOBOTA

Góly: Skladaný, Delton, Marček.

 

MLADŠÍ ŽIACI U12

  • 30.1.2022 – 11:30 – Prípravný zápas – ihrisko Kysucké nové Mesto.

MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO   0:11   MŠK FOMAT MARTIN

Góly: Čech 3, Zuskin3, Kokavec, Veterník, Truchlík, Fučela, Siekela.

Zostava: Trancygier, Fúčela, Kokavec, Truchlík, Veterník, Čech, Lipták, Siekela, Mišún, Cabadaj, Beniač, Velický, Zuskin.

Hodnotenie zápasu (Lukáč René): Zápas sa hral iným systémom ako bežne hrávame. Zápas sa hral na jednej polovici. Zamerali sme sa na dodržiavanie systému a hlavne na prácu s ťažiskom hry pri držaní lopty a tak isto hneď po jej strate. Súpera sme k ničomu výraznému nepustili a kontrolovali sme celú hru.

 

PRÍPRAVKA U9

  • 30.1.2022 – 11:00 – Prípravný triangel – ihrisko Žilina-Závodie.

MFK BYTČA   10:10   MŠK FOMAT MARTIN

MŠK ŽILINA   17:7   MŠK FOMAT MARTIN

MŠK FOMAT MARTIN   10:11   MFK BYTČA

MŠK FOMAT MARTIN   15:16   MŠK ŽILINA

Zostava: Páleš J., Onufer, Kutman, Belošic, Šalaga, Filc, Páleš S., Dérer, Horňák, Buocik, Pavlanin, Král, Surovec, Harnádek, Roháčik J., Roháčik M., Drevenák.

Hodnotenie trianglu (Páleš Jaroslav):  Na krytej umelej tráve sme v nedeľu odohrali kvalitné zápasy proti tímom zo Žiliny a Bytče. Chalani pristúpili k zápasom zodpovedne a často sa snažili do hry zapracovať prvky, ktorým sa venujeme počas tréningového procesu. Páčilo sa mi, že aj pri nepriaznivom výsledku chalani bojovali a snažili sa zmeniť výsledok v náš prospech. Za predvedený výkon by som chcel pochváliť každého jedného hráča.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *