VÝSLEDKOVÝ SERVIS 3. TÝŽDŇA

Výsledky zápasov (17.1. – 23.1.2022)

 

STARŠÍ DORAST U19

  • 22.1.2022 – 14:00 – Prípravný zápas – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   4:2 (1:1)   TJ SLOVAN ŽABOKREKY muži A

Góly: Palider 2, Staš, Tichý.

Zostava: Jadroň, Pavlík, Beniač, Lipinský, Lesev, Hodža, Staš, Satina D., Rihane, Tichý, Palider, Satina J., Ondruš, Lilge.

Hodnotenie zápasu(Šupej Marián): Po dlhej, dlhej dobe sme odohrali zápas. Naša pestrá hra platila na fyzickú hru súpera. Chlapci hrali z chuťou, dobre kombinovali, padali pekné góly. Do mužstva sa nám vrátili P.Beniač a A.Lilge. Všetci im želáme úspešné účinkovanie v našom klube.

 

MLADŠÍ DORAST U17

  • 22.1.2022 – 16:00 – Prípravný zápas – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   1:3 (1:1)   BR AKADÉMIA ŽILINA

Góly: Krška.

Zostava: Rybár, Mendel, Čeman, Štefunda, Janeček, Krška, Smik, Lamoš, Štrkáč, Válek, Vajdel, Kľučinec, Konček, Lovás, Kalnický.

Hodnotenie zápasu(Šupej Marián): Odohrali sme výborné stretnutie proti kvalitnému súperovi. Chýbal nám však väčší dôraz v zakončení, hostia naopak tvrdo trestali naše chyby v defenzíve.

 

STARŠÍ ŽIACI U15

  • 23.1.2022 – 10:00 – Prípravný zápas – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   2:3 (0:2)   FK PÚCHOV

Góly: Gomola S., Dolník.

Zostava: Macko, Dolník, Lehotzký L., Kopčan, Staník, Gomola Š., Lepot, Uhlárik, Kapusta, Lehotzký J., Gomola S., Paulíny.

Hodnotenie zápasu(Glejtek Andrej): V našom ďalšom zápase sme chceli nadviazať na dobrý výkon z minulého zápasu a zlepšiť našu efektivitu, no začiatok zápasu nám nevyšiel. Avšak potom mužstvo predviedlo aj dobré úseky hry. Taktiež nám chýbalo viacero hráčov zo zdravotných dôvodov. Dúfame, že ich návratom sa herný prejav zlepší.

 

STARŠÍ ŽIACI U14

  • 23.1.2022 – 12:00 – Prípravný zápas – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   6:0 (1:0)   FK PÚCHOV

Góly: Krovina 2, Skladaný, Krška, Kúdelka (PK), Marček.

Zostava: Nečesaný, Erteľ, Kúdelka, Šuhaj, Mendel, Faziková, Holý, Rapan, Marček, Skladaný, Krška, Kováčik, Maniš, Krovina, Maslák.

Hodnotenie zápasu(Turčina Marián): Zápas rozdielnych polčasov. V prvom herne dominovali hostia, v druhom naopak my. Rozdiel bol však v tom, že my sme sa dokázali presadiť strelecky, čo hostia z Púchova, hlavne vďaka výbornému výkonu brankára Nečesaného, nedokázali. Výsledok je preto dosť skresľujúci. Hlavne sa musíme vyvarovať takej hernej fázy, akú sme mali od 15. do 35. min.

 

MLADŠÍ ŽIACI U13

  • 23.1.2022 – 13:30 – Prípravný zápas – ihrisko Martin-Pltníky.

MŠK FOMAT MARTIN   3:1 (1:1)   FK PÚCHOV

Góly: Cesar 2, Vaňko.

Zostava: Brisuda, Korotvička, Nátny, Vaňko, Krcho, Sitar, Kalnický, Šimko, Veterníková, Tomka, Delton, Medek, Tuna, Cesar.

Hodnotenie zápasu(Zboja Filip): Po dlhšej dobe sme konečne nastúpili do zápasu, čo sa na kvalite hry aj prejavilo. Zápas bol síce vo veľmi dobrom tempe, ale na oboch stranách bolo množstvo chýb a nepresností z čoho aj padali góly.  Vo vyrovnanom zápase, kde bolo viacero nepremenených gólových príležitostí, sme nakoniec zvíťazili najmä vďaka veľmi dobrým individuálnym výkonom niektorých hráčov.

 

MLADŠÍ ŽIACI U12

  • 23.1.2022 – 15:00 – Prípravný zápas – ihrisko Martin-Pltník

MŠK FOMAT MARTIN   7:8   FK PÚCHOV

Góly: Frniak 2, Omerovič, Mišún, Čech, Facuna, Marguš.

Zostava: Trancygier, Cabadaj, Siekela, Kokavec, Truchlík, Facuna, Beniač, Marguš, Velický, Čech, Frniak, Šmehyl, Štafurik, Omerovič, Mišun, Zuskin, Rýs.

Hodnotenie zápasu(Lukáč René): Zápas v dobrom tempe, aj keď nie víťazne pre nás. Zamerali sme sa na vychádzanie od vlastného brankára cez krajných obrancov a ďalej riešenie situácie 1 na 1. Všetci hráči hrajúci na tejto pozícií splnili stanovený ciel. Smerom dopredu rýchla a priamočiara hra vytvárala dostatočne množstvo šancí, ktoré sme nepremenili. Druhý ciel bol rýchle napádanie súpera po strate lopty v každom priestore ihriska.

 

PRÍPRAVKA U10

  • 22.1.2022 – 10:30 – Turnaj – ihrisko Žilina-Závodie.

MŠK ŽLINA   20:6   MŠK FOMAT MARTIN

Zostava: Trancygier, Cabadaj, Siekela, Kokavec, Truchlík, Facuna, Beniač, Marguš, Velický, Čech, Frniak, Šmehyl, Štafurik, Omerovič, Mišun, Zuskin, Rýs.

Hodnotenie zápasu(Lučanský Milan): Hneď na úvod by som chcel pochváliť všetkých hráčov, aj napriek vysokej prehre sme sa snažili hrať futbal. Ani jeden náš hráč sa nezbavoval lopty, ukázali sme odvahu hrať a konštruktívne tvoriť aj proti tak silnému súperovi, akým Žilina je. Určite nám tento zápas ukázal, kde máme nedostatky a v čom sa ešte treba zlepšovať. Postupne a poctivým tréningom sa k tomu dopracujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *