VÝSLEDKOVÝ SERVIS 25. TÝŽDŇA

Výsledky zápasov (20.6. – 26.6.2022)

 

PRÍPRAVKA U11

  • 25.6.2022 – IFTM 2022 – Memoriál Jaroslava Tarabu – Domáci turnaj – ihrisko Žabokreky.

Góly: Mazurák 6, Albrecht 5, Bíziková 2, Cesar, Holan,

Celkové umiestnenie: 5. miesto

Zostava: Trancygier, Fúčela, Albrecht, Konečný, Erteľ, Červeň, Barica, Bíziková, Baka, Bakala, Šašura, Cesar, Macko, Mulinka, Kútnik, Mazurák, Stolárik, Holan, Dolník, Rumpeľ.

MŠK FOMAT MARTIN   4:2   FC JUVENTUS ŽILINA

MŠK FOMAT MARTIN   3:8   FK INTER BRATISLAVA

MŠK FOMAT MARTIN   1:12   MŠK ŽILINA

MŠK FOMAT MARTIN   3:6   MFK RUŽOMBEROK

MŠK FOMAT MARTIN   5:4   HAMSIK ACADEMY

Hodnotenie trénera (Fúčela Rastislav): Na turnaji sme odohrali 5 kvalitných zápasov, ktoré nám presne ukázali v čom sme silní a naopak na čom v budúcnosti treba pracovať. Čo sa týka našej hry v ofenzíve nie je veľmi deťom čo vyčítať, snažili sa dobre kombinovať, byť odvážni v hre 1na1 a tlačiť sa do koncovky, jediné čo mi chýbalo bola väčšia aktivita niektorých hráčov. Avšak, čo sa týka našej hry v defenzíve tak sa objavili nedostatky s ktorými sa trápime celú sezónu a ktoré boli proti takto kvalitným súperom ešte viditeľnejšie. Našim najväčším problémom sa však opäť ukázala mentálna stránka, kde sme niekoľko či už zápasov alebo herných situácii tak ako počas celej sezóny nezvládli v hlavách. Turnaj však môžeme hodnotiť pozitívne z hľadiska budúcnosti. Ukázal dobré, veľmi dobré ale i slabšie výkony jednotlivcov, ukázal potenciálnych lídrov do budúcna a ukázal herné aspekty, na ktorých možno v blízkej budúcnosti pracovať.

 

PRÍPRAVKA U10

  • 20.6.2022 – Turnaj U10 – Sereď.

Celkové umiestnenie: 2. miesto

Zostava: Mác, Tuna, Greňo, Kremeň, Buocik, Filc, Kucka, Gross, Jendrušák, Bobrovský.

MŠK FOMAT MARTIN   3:1   HAMSIK ACADEMY

MŠK FOMAT MARTIN   2:2   FC NITRA

MŠK FOMAT MARTIN   1:3   DAC DUNAJSKÁ STREDA  

MŠK FOMAT MARTIN   2:1   FC PETRŽALKA

MŠK FOMAT MARTIN   5:0   ŠKF SEREĎ„B“

MŠK FOMAT MARTIN   2:0   ŠKF SEREĎ„Č“

MŠK FOMAT MARTIN   3:0   FK LOKOMOTÍVA TRNAVA

Hodnotenie trénera (Antoš Tomáš): Na konci sezóny sme odohrali turnaj v Seredi. Konečne sme sa zase mohli porovnať aj s inými mužstvami. Nominovali sme 10 chlapcov, keďže sa hralo 6+1 a 1 zápas trval 16 minút. Pri tomto počte mali chlapci dostatočnú minutáž. Turnaj sme zvládli veľmi dobre. Počas celého turnaja chlapci túžili po víťazstvách a ukazovali svoju individuálnu kvalitu. Výsledkom bol len 1 prehratý zápas a druhé miesto na turnaji. Ako jediný porazili víťaza celého turnaja FC Petržalku. Najlepší brankárom turnaja sa stal Tobias Buocik.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *