VÝSLEDKOVÝ SERVIS 23. TÝŽDŇA

Výsledky zápasov (6.6. – 12.6.2022)

MUŽI A

  • 10.6.2022 – 17:30 – TIPOS III.Liga Stred – 27.kolo – ihrisko Nová Baňa.  

MFK ŽARNOVICA   3:1 (1:1)   MŠK FOMAT MARTIN

 

STARŠÍ DORAST U19

  • 12.6.2022 – 10:00 – II.Liga SD – 33.kolo – ihrisko Zvolen.

MFK ZVOLEN   2:4 (0:4)   MŠK FOMAT MARTIN

Góly: Kulich, Staš, Palider 2.

Zostava: Lilge, Spišák, Haľama, Beniač, Janeček, Kulich, Staš, Ondruš, Tichý, Satina D., Palider,

(Jadroň, Rihane, Schmied, Lipinský, Štefunda).

Hodnotenie trénera (Hanek Michal): Vedeli sme, že ak vyhráme tento zápas, tak sme o krok bližšie k postupu, vzhľadom k reorganizácii dorasteneckej súťaže. A tak chalani k tomuto zápasu aj pristúpili. V prvom polčase sme hrali vynikajúci futbal, asi zatiaľ najlepší polčas, odkedy som pri chalanoch a ešte k tomu vonku – na ihrisku súpera, čo si vážim ešte viac, pretože to bol problém tohto tímu počas sezóny – vyhrávať zápasy vonku. Pomohol nám krásny gól Kulicha a potom sme do 20 min. dali ešte ďalšie 3 góly a mohli sme pridať ešte ďalšie. Po polčase sme poľavili, čo súper využil a dal nám 2 góly, ale záver zápasu sme zvládli bravúrne a domácich sme už nepustili do vážnejších príležitostí. Teším sa z chalanov, pretože na nich vidím, že im na tomto úspechu záležalo a naozaj makali naplno. Neprehrali sme už 8 zápasov a verím, že dobrú formu potvrdíme aj v poslednom zápase sezóny doma proti Lučencu.

 

MLADŠÍ DORAST U17

  • 12.6.2022 – 12:30 – II.Liga MD – 33.kolo – ihrisko Zvolen.

MFK ZVOLEN   1:4 (0:2)   MŠK FOMAT MARTIN

Góly:  Ilovský 2, Schmied, Hanek.

Zostava: Rybár, Čeman, Lipinský, Štefunda, Válek ,Krška, Ilovský, Hanek, Štrkáč, Smik, Schmied,   

(Kľučinec, Lovás, Marčičiak, Vajdel, Lamoš, Kalnický ).

Hodnotenie trénera (Šupej Marián): Po dlhšej dobe sme museli vyvinúť viac úsilia, aby sme zdolali súpera. Domáci boli fyzický zdatný a snažili sa hrať. Bol to obojstranne vyrovnané. My sme však ukázali viac kvality a v rozhodujúcich momentoch sme boli efektívni. Góly sme strelili po pekných kombináciách. V bráne nás podržal výbornými zákrokmi Rybár. Víťazstvo je zaslúžené, ale nerodilo sa ľahko.

 

STARŠÍ ŽIACI U15

  • 11.6.2022 – 10:00 – I.Liga SŽ – 14.kolo NČ – ihrisko Liptovský Mikuláš.

MFK TATRAN LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   4:2 (1:1)   MŠK FOMAT MARTIN

Góly:  Nemček, Macko.

Zostava:  Macko, Buček, Riljak, Kopčan, Dolník, Lepot, Gomola Š, Nemček, Gomola S, Holubiak, Kapusta,

(Lehotzký L, Bakhsh, Paulíny, Vaník).

Hodnotenie trénera (Furo Vladimír): Dnes nám chýbal pokoj v rozohrávke a konštruktívne riešenia, pretože aj napriek územnej prevahe, sme veľa situácii riešili individuálne smerom späť alebo do prehusteného priestoru. Je to škoda, pretože v zápase sme veľmi chceli vyhrať. Treba podotknúť, že aj súper mal svoju kvalitu. Hral dôrazne, oduševnene, nič nám nedaroval a dokázal byť nepríjemný v osobných súbojoch.

 

STARŠÍ ŽIACI U14

  • 11.6.2022 – 10:00 – I.Liga SŽ – 14.kolo NČ – ihrisko Liptovský Mikuláš.

MFK TATRAN LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   4:0 (3:0)   MŠK FOMAT MARTIN

Zostava: Pavlovič, Kováčik, Kúdelka, Šuhaj, Mendel, Hollý, Tomka, Skladaný, Marček, Krovina, Rapan,

(Cálik, Krška, Maniš, Ertel).

Hodnotenie trénera (Turčina Marián): Výsledok a náš herný prejav v zápase nezodpovedá tomu, ako a prečo trénujeme a ako chceme hrať. Do budúcej sezóny musíme všetko zlepšiť.

 

MLADŠÍ ŽIACI U12

  • 10.-12..6.2022 – Medzinárodný turnaj v Želatoviciach (CZ).

 

PRÍPRAVKA U11

  • 8.6.2022 – 16:00 – Liga TFZ U13 – 13.kolo – ihrisko Bystrička.

FC ATTACK VRÚTKY U13   12:1 (5:1)   MŠK FOMAT MARTIN

 

PRÍPRAVKA U9

  • 11.6.2022 – Turnaj  Bogy Cup – v Orechovej Potôni.

Celkové umiestnenie: 6.miesto.

Zostava: Dérer, Harnádek, Kutman, Mažári, Páleš J., Páleš S., Revús, Šalaga, Surovec.

Hodnotenie trénera (Páleš Jaroslav): Základnú skupinu sme zvládli na výbornú, bez prehry a inkasovaného gólu, a s plným počtom bodov sme obsadili prvé miesto. V šestnásť-finále nás čakal už ťažší súper, NSK Bratislava. V ďalšom zápase sme nastúpili proti neskoršiemu víťazovi celého turnaja, Monori SE.  Chalani príkladne bojovali, chceli vyhrať, ale tentokrát bol súper lepší vo všetkých fázach hry. Táto prehra nás odsunula do bojov o 5-8 miesto. Ďalší zápas sme zvládli opäť na výbornú a do súpera z Karlovej Vsi sme sa pustili hneď od začiatku v takom tempe, že keby sme využili všetky naše šance, výsledok mohol byť aj dvojciferný. V zápase o 5-6 miesto ale už na chalanoch bolo vidno únavu z celého dňa na slnku. Súper z Dunajskej Lužnej viac-menej len nakopával lopty, a s týmto mali chalani problém. My sme nedokázali využiť naše obrovské šance a celý zápas sme len doťahovali výsledok. Na otočenie tohto stavu sme už nemali sily. Celkovo ale hodnotím turnaj ako úspešný. Obsadili sme krásne 6. miesto z 32 tímov. Vzorne sa o nás starali počas celého turnaja a vytvorili sme tam jeden veľký silný kolektív.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *