VÝSLEDKOVÝ SERVIS 2. TÝŽDŇA

Výsledky zápasov (9.1. – 15.1.2023)

 

 

PRÍPRAVKA U11

  • 15.1.2023 – 12:00 – Miniturnaj U11 – ihrisko Žilina.

MŠK FOMAT MARTIN   10:3 (7:0)   MŠK ŽILINA

MŠK FOMAT MARTIN   6:2 (3:0)   TJ JEDNOTA BÁNOVÁ

Zostava: Štafúrik, Matušek, Jendrušák, Jahn, Tuna, Filc, Bobrovský, Greňo, Onufer.

Hodnotenie trénera (Kúdelka Daniel): V prvých dvoch polčasoch chlapci ukázali bojovný a kolektívny výkon. Veľmi dobre zachytal brankár Štafúrik a góly sme strieľali po pekných futbalových akciách. Druhé dva polčasy boli úplným opakom. Nekvalitné bránenie a slabší pohyb mali za dôsledok, že sme v nich prehrávali. Chlapci sa nevzdali a aj s veľkou dávkou šťastia (súper nastrelil šesť krát konštrukciu bránky) a výborným výkonom brankára dokázali polčas so Žilinou remizovať a s Bánovou otočiť a zvíťaziť. Chlapcov chválim za predvedené výkony a bojovnosť.

 

PRÍPRAVKA U10

  • 15.1.2023 – 10:00 – Halový turnaj U11 – hala Martin SŠ.

MŠK FOMAT MARTIN   15:1 a 18:0   FC JUVENTUS ŽILINA

MŠK FOMAT MARTIN   5:6 a 7:2   FC BANÍK PRIEVIDZA

Zostava: Kutman, Harnádek, Hrnčiar, Frniak, Král, Cabada, Kňazeje, Mažári, Šalaga, Revús, Páleš J., Páleš S., Štefanides P., Štefanides M., Roháčik J., Roháčik M., Ruttkay, Dérer, Pravňan, Chyla.

Hodnotenie trénera (Fúčela Rastislav): V Nedeľu sme odohrali triangel v Spojenej škole proti dvom odlišným súperom. Proti Juventusu sme si dobre zatrénovali a chalani, keď mali dostatok priestoru, tak ukazovali svoje technické schopnosti. Proti Prievidzi to už bol iný zápas a bolo sa z obidvoch strán na čo pozerať. Naša prvá partia prehrala vďaka individuálnym chybám, čo ma až tak nemrzí. Sklamaný som bol z prístupu pobiť sa o lepší výsledok. Druhá partia s Prievidzou hrala veľmi dobre.

 

PRÍPRAVKA U9

  • 14.1.2023 – 9:00 – Miniturnaj U9 – hala Predmier.

MŠK FOMAT MARTIN   0:2   MŠK ŽILINA

MŠK FOMAT MARTIN   0:2   MFK DOLNÝ KUBÍN

Góly: Bakala 3, Hanko.

Zostava: Štafurík, Kirn, Chomist, Poruba, Časar, Bobrovský, Štrbák, Bakala, Hanko, Bartko, Dúbravcová.

Hodnotenie trénera (Skladaný Martin): V dnešnom dvojzápase sme sa stretli s kvalitnými súpermi zo Žiliny a Dolného Kubína. Do prvého zápasu proti MŠK Žilina chlapci vstúpili sebavedomo, silnému súperovi boli dlho vyrovnaným súperom. Všetko sa zmenilo po inkasovaní prvého gólu, chalani si prestali veriť. Nedodržiavali veci, ktoré sme si povedali v šatni pred zápasom. V ďalších zápasoch sme sa už nedokázali chytiť, trápili sme sa najmä strelecky. S prvými tohtoročnými zápasmi určite nemôžeme byť spokojný, ale verím že chalani budú napredovať, tak ako tomu bolo na jeseň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *