Výsledkový servis 19. týždeň

(6.5. – 12.5.2024)

MŠK FOMAT MARTIN U19

FOMAT 19 – PÚCHOV 19 3-0 (1-0)

Góly: Ílovský, Trubačík, Smik
Zostava: Lilge, Lukašík, Janeček, Lipinský, Trubačík, Ondruš, Ursíny, Ílovský, Todorovič, Tichý, Štrkáč
(Rybár, Mencel, Dolník, Lesev, Halama, Smik)
Hodnotenie trénera (Hanek Michal): Zápas proti Púchovu, ktorý mal v poslednej dobe veľmi dobré výsledky sme zvládli na výbornú! Od začiatku bolo vidieť na chalanoch správne mentálne nastavenie a koncentrácia na úlohy, ktoré sme im dali. Pridal sa k tomu aj kvalitný herný výkon. V podstate sme celý prvý polčas dominovali a vytvorili sme si dostatok príležitostí na skórovanie, ale podarilo sa nám využiť len jednu po krásnej akcii a zakončení Ílovského hlavou. V druhom polčase bol Púchov nebezpečnejší a odvážnejší smerom dopredu a to vyhovovalo zase naším rýchlym hráčom v útoku, pretože po zisku lopty sme mali viac priestoru a veľa akcií do otvorenej obrany súpera, ale mnohé sme nevyriešili dobre. Zápas zlomili v náš prospech až krásne góly Trubačíka a Smika ku koncu duelu. Odohrali sme vynikajúci zápas, veľmi dobre sme reagovali po strate lopty, v ofenzíve sme boli zase nebezpeční a Púchov nepúšťali našou dobrou hrou do takmer žiadnych situácii. Chalanom gratulujem.

MŠK FOMAT MARTIN – U13

FOMAT MARTIN – HAMSIK ACADEMY BB 0: 5 (0 : 2)

Góly:
Zostava: Černák, Rumpel – Konečný, Mazurak, Pavlovič, Krutek, Mišuta, Dolník, Durmek, Kraľ, Šašura, Kutnik, Červeň, Macko, Pobeha, Vaško, Albrecht
Hodnotenie trénera (Zboja Filip): Zo začiatku bol zápas vyrovnaný, mali sme dve dobré gólové príležitosti, ktoré sme nevyužili naopak inkasovali sme po rýchlej krídelnej akcii súpera. Po tomto momente sme pôsobili ustráchane, nevedeli sme si poradiť s vysokým a dôrazným napádaním súpera, robili sme až príliš veľa chýb pri zakladaní útokov čo vyvrcholilo v závere prvého a v úvode druhého, kedy sme v priebehu vlastne par sekúnd dostali dva góly. Chlapcom nemožno uprieť snahu no v tomto zápase sme proti lídrovi tabuľky príliš skoro stratili vieru v lepší výsledok.

MŠK FOMAT MARTIN U12

MŠK Fomat Martin – RSC HAMSIK ACADEMY 9:10 (7:4)

Góly: Tuna, Filc, Kremeň, Mác 2, Greňo, Jahn, Matušek, Bránik N.
Zostava: Štafurík – Sopkuliak, Kucka, Kamenský, Filc, Jahn, Matušek, Štubňa, Onufer, Luchkai, Bránik N.
Buocik – Pavlanin, Budiský, Viselka, Greňo, Kremeň, Mác, Kohút, Tuna, Záborský,
Hodnotenie trénera (René Lukáč): Výborný zápas v dobrom tempe, v ktorom sme boli v prvom polčase lepšie družstvo sa nám nepodarilo dotiahnuť do víťazného konca nakoľko po zmene strán nám chýbala efektivita pri zakončení a robili sme strašne veľa individuálnych chýb.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *