Výsledkový servis 18. týždňa

(29.4. – 5.5.2024)

MŠK FOMAT MARTIN U19

SKALICA 19 – FOMAT 19 0-3 (0-0)

Góly: Lesev, Todorovič , Štrkáč
Zostava: Lilge, Lukašík, Lipinský, Janeček, Trubačík, Todorovič, Ondruš, Ílovský, Ursíny, Dolník, Lesev
(Rybár, Čeman, Smik, Štrkáč, Mencel)

Hodnotenie trénera (Hanek Michal): Proti jednému z najlepších mužstiev našej súťaže sme odohrali výborný zápas. Prvý polčas bol vyrovnaný a aj keď sme mali herne navrch, dokázali sme si vypracovať len jednu šancu. Vedeli sme, že musíme byť trpezliví, pretože Skalica je výborné mužstvo a cesta k úspechu v tomto zápase viedla cez dobré držanie lopty, nakoľko bolo veľmi teplo a na umelej tráve to časom spôsobilo to, že dobre organizovaní domáci prestávali byť takí dôslední a organizovaní a nám sa postupne otvárali priestory v ich defenzíve. To sme dokázali využiť a z viacerých pekných útočných akcií sme dali 3 góly. K výbornému kolektívnemu výkonu sa pridali aj striedajúci hráči. Hlavne René Štrkáč dokázal výrazne zmeniť dej zápasu. Chalani skvele dodržali taktiku a navyše pridali k dobrým individuálnym výkonom aj bojovnosť. Bol to jeden z najlepších výkonov v tejto sezóne.

MŠK FOMAT MARTIN – U13

MFK RUŽOMBEROK – FOMAT MARTIN  1: 4 (1 : 2)

Góly: Kraľ 3, Šašura

Zostava: Černák, Rumpel – Konečný, Mazurak, Baka, Krutek, Mišuta, Dolník, Durmek, Kraľ, Šašura, Kutnik, Červeň, Macko, Pobeha

Hodnotenie trénera (Zboja Filip): V tomto zápase  sa chlapci sami presvedčili, že pokiaľ pristúpia  k svojim povinnostiam na ihrisku tak ako majú a každý odovzdá maximum tak môžu súperiť aj s najlepšími. Darilo sa nám zbierať dlhé lopty súpera, vyhrávať ťažké osobné súboje v strede ihriska a čo bolo dôležité dokázali sme konštruktívne vychádzať z našej obrannej zóny, kde nás súper napádal z väčším počtom hráčov a následne sme boli nebezpeční hlavne z krídelných priestorov, kde sme mali dostatok voľného priestoru. Bol to náročný a vyrovnaný zápas no myslím, že tentokrát sme boli o niečo lepší ako súper a vyhrali sme zaslúžene.

MŠK FOMAT MARTIN U12

MFK Ružomberok – MŠK Fomat Martin 9:7 (5:2)

Góly: Tuna 3, Filc , Kremeň, Mác , Jendrušák
Zostava: Baniari – Pavlanin, Štubňa, Budiský, Tuna, Mác, Jendrusák, Jahn, Viselka, Onufer,
Buocik – Greňo, Kucka, Filc, Kremeň, Matušek, Kohút, Sopkuliak, Kamenský,Záborský.

Hodnotenie trénera (René Lukáč): Zápas v ktorom sme chceli hrať svoju hru, no súper hral jednoducho dlhým nakopnutím lopty na našu polovicu a stálo nás to veľa síl stále vystavať útok od zadu. Ružomberok mal pár šikovných jednotlivcov a tí riešili situáciu pred našou bránkou jednoducho a zakončovali. V tomto zápase sme tak stále museli výsledok doťahovať, nakoľko brankárov sme mali snaď na dovolenke… Stále nám chýba jednoduchšie riešenie situácie pred súperovou bránou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *