MALACKY 19 – FOMAT 19 0-9 (0-3)

Góly: Dolník 2, Todorovič 2, Štrkáč 2, Smik, Janeček, Lukašík

Zostava: Lilge, Lukašík, Lipinský, Janeček, Trubačík, Todorovič, Ondruš, Ílovský, Dolník, Štrkáč, Tichý
(Rybár, Lesev, Čeman, Smik, Ursíny)

Hodnotenie trénera (Hanek Michal): V Malackách to bola ako sa hovorí „povinná jazda“. Vedeli sme, že to bude len o chalanoch a o tom ako si zápas urobia sami, pretože kvalita nášho súpera bola naozaj na nízkej úrovni. Tomu zodpovedá aj výsledok. Bolo to v podstate o prvom góle, ktorý definitívne zlomil odpor súpera, aj keď ten padol trochu neskôr ako sme chceli. Celý zápas sa odohrával v podstate na polovici súpera a výsledok mohol byť ešte oveľa vyšší, pretože sme zahodili minimálne toľko šancí, koľko sme dali gólov. Chalanom gratulujem.

MŠK FOMAT MARTIN – U14

RSC HAMSIK ACADEMY BB 2 : 2 ( 2 : 1 ) MŠK FOMAT MT

Góly: Harkabus, Hanko
Zostava: Lipták – Pravňan ( “36“ Mišun ), Veterník, Krcho, Beniač ( „60“ Siekela ) – Kokavec, Fúčela, Omerovič ( „36“ Knapko ) – Perička ( „36“ Hanko ), Harkabus ( „36“ Frniak ), Zuskin
(nehral: Trancygier, Facuna )

Hodnotenie trénera (Turčina Marián): Zápas sme začali zle a rýchlo sme prehrávali 2:0. Až za takéhoto výsledku sme začali hrať a domácich sme jasne prehrávali. Do polčasu sa nám podarilo znížiť a hneď v prvej minúte druhého polčasu sme vyrovnali. Od tohto okamihu sa už hralo len na jednu bránu, žiaľ nepodarilo sa nám skórovať a strhnúť víťazstvo na našu stranu. O výsledku zápasu rozhodol náš nekoncentrovaný výkon v úvodnej dvadsať minútovke zápasu. Nestalo sa to po prvý krát a kým si hráči neuvedomia, že zápas sa hrá od prvej minúte, budeme sa takto trápiť.

MŠK FOMAT MARTIN – U13

FOMAT MARTIN – MSK ZILINA 1:12 (0 : 5)

Góly: Mišuta

Zostava: Černák – Konečný, Mazurak, Baka, Albrecht, Krutek, Mišuta, Dolník, Durmek, Rapan, Kraľ, Šašura, Mulinka, Červeň, Pavlovič

Hodnotenie trénera (Zboja Filip): Vedeli sme, že proti zrejme najlepšiemu mužstvu v SR nás čaká náročný zápas. Súper od začiatku potvrdzoval obrovskú kvalitu a hlavne hral vo vysokom tempe, ktoré sme vydržali držať asi 20 minút. Potom sme mali veľký problém hlavne s rýchlosťou súpera a aj keď chlapci bojovali a boli pasáže kde sme sa súperovi vyrovnali či vytvorili si nejakú gólovú príležitosť, vždy sme boli za každé zaváhanie alebo chybu trestaný gólom. Súper bol určite o niekoľko levelov lepší ale konečný výsledok je vzhľadom na priebeh zápasu trochu krutý.

MŠK FOMAT MARTIN U12

MŠK Fomat Martin – MŠK Žilina 6:21 (3:11)

Góly: Mác 2, Budiský, Onufer, Filc, Bránik N.

Zostava: Baniari – Kamenský, Pavlanin, Matušek, Záborský, Mác, Filc, Štafurík, Luchkai, Jendrušák
Buocik – Budiský, Kucka, Viselka, Tuna, Bránik N., Kremeň, Onufer, Kohút, Jahn

Hodnotenie trénera (Palider Samuel): Celý týždeň sme chlapcov pripravovali na to, že aký súper nás cez víkend čaká. Vraveli sme im že nie je sa čoho báť, že trénujú dobre a musia veriť vo svoje kvality. Nakoniec sme predsa len nastúpili s menším rešpektom. Súper mal svoju kvalitu, bol všade rýchlejšie, a hlavne bol efektívny. Efektivita bola práve ten rozhodujúci faktor. Do šancí sme sa dostali, no nepodarilo sa nám ich premeniť. Treba čo najskôr zabudnúť na prehru a nastaviť sa v hlavách na ďalší zápas.