Výsledkový servis 11. týždňa

(11.3. – 17.3.2024)

MŠK FOMAT MARTIN U19

FOMAT 19 – POV.BYSTRICA 19 1-0 (0-0)

17.3.2024 – 10:00 – Majstrovský zápas – ihrisko na Pltníkoch
Góly: Tichý
Zostava: Rybár, Lipinský, Trubačík, Lukašík , Ondruš, Krška, Ursíny, Ílovský, Štrkáč, Smik, Tichý
(Lilge, Mencel, Hanek, Čeman, Lamoš)
Hodnotenie trénera (Hanek Michal) : V zápase proti veľmi silnému mužstvu sme tentokrát herne ťahali za kratší koniec. Súper hral na riziko a odvážne ako v útoku, tak aj v obrane a nedovoľoval nám hrať našu hru. Hlavne v prvom polčase, kde tomu napomohol aj vietor sa nám hralo zle, všade sme boli neskoro a prehrávali osobné súboje. Nedokázali sme hrať rýchlo s loptou a tiež sme pôsobili malátne v ponukovej činnosti. Snažili sme sa zareagovať na nepriaznivý vývoj zmenou v spôsobe hry, ale reálne sa nám to podarilo až po polčase, kedy hrali poveternostné podmienky s nami. Postupne sme začali byť nebezpečnejší a vyťažili sme z toho víťazný gól po peknej individuálnej akcii Stana Tichého, ktorý bol našim najlepším hráčom. Do konca zápasu chalani bojovali a podarilo sa nám zvíťaziť. I keď herne to bol jeden z najslabších zápasov pod mojim vedením, cením si, že sme vyhrali.

MŠK FOMAT MARTIN U17

FOMAT MARTIN : MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA – 3:0 (2:0)

Zostava: Macko, Šalaga, Poljak, Laš, Kresťan, Suráň, Gomola Samuel, Holubjak, Murček, Kopčan, Nemček.
Striedali: Vaník, Paulíny, Dolník, Gomola Šimon
Góly: Gomola Samuel 2, Kresťan
Hodnotenie zápasu (Marek Šipka): Výborný prvý polčas. Chalani súpera zavreli na celý polčas na ich polovici a vytvorili si množstvo šancí. Chceli sme hrať trpezlivo, meniť ťažisko hry a vytvárať si v krídelných priestoroch situácie jeden proti jednému, prípadne prečíslovať situáciu krajným obrancom. V prvom polčase sme strelili dva góly a okrem toho nastrelili brvno a tyč. V druhom polčase nás súper pri zakladaní útoku napádal vysoko s trojicou hráčov a nám to robilo problémy pri prechode do stredovej zóny ihriska. Aj keď tempo hry v druhom polčase opadlo, pridali sme ešte jeden gól a zaslúžene vyhrali.

MŠK FOMAT MARTIN U15

FK Vranov nad Topľou – MŠK FOMAT MARTIN – 1:2 (1:2)

I. Liga SŽ – 4.kolo nadstavba – ihrisko UT VT.
Góly: Švichký, Bakhsh
Zostava: Groma, Bakhsh, Šimko, Švichký, Paluga, Smolka, Sopkuliak, Barčiak, Sýkora, Janík, Delton.
Striedali: Korotvička, Lipnický, Špireng, Bella, Kalnický

Hodnotenie trénera (Furo Vladimír): Prvý polčas nebol z našej strany dobrý. Veľa situácií sme v ofenzíve riešili nepresne, boli sme pomalí s prácou na lopte alebo nám ju super jednoducho odobral v osobnom súboji. Nedokázali sme udržať loptu v osobnom súboji chrbtom k bráne. Druhý polčas sme boli lepším družstvom, no chýbala nám v hernom prejave ľahkosť. Určite mám od hráčov väčšie očakávania a v zásade som nespokojný.

MŠK FOMAT MARTIN – U14

MFK VRANOV NAD TOPĽOU 2:4 (1:1) MŠK FOMAT MARTIN

MZ – ihrisko UT Vranov n/T

Góly: Harkabus, Hanko, Veterník, Frniak
Zostava: Trancygier – Mišun, Veterník, Krcho, Beniač („50“ Truchlík ) – Kokavec, Fúčela, Omerovič („36“ Štafúrik ) – Zuskin („55“ Siekela ), Harkabus („36“ Frniak ), Perička ( „36“ Hanko )

Hodnotenie trénera (Turčina Marián): Na východe Slovenska sme odohrali veľmi dobrý zápas. Už od prvých minút zápasu sme ovládli hru a vytvorili si niekoľko výborných gólových príležitostí. Paradoxne z prvej a jedinej strely v prvom polčase na našu bránu sme inkasovali a už „ tradične „ prehrávali. Ku cti hráčom slúži, že sa opätovne zahryzli do súpera, pritlačili a do polčasu sa nám podarilo vyrovnať. Nástup do druhého polčasu sa nám mimoriadne vydaril a za 15 minút sme zápas dokázali rozhodnúť tromi utešenými gólmi. Zvlášť Veterníkov gólová strela z 20, ale aj gólová akcia pred štvrtým gólom po spolupráci Veterník – Fúčela – Frniak boli výstavné. Po tomto sme už zápas v pohode dohrali, len škoda ďalších nepremenených gólových príležitostí. S predvedenou hrou v zápase môžeme byť spokojní, výborne naskočili aj striedajúci hráči a všetko toto sme pretavili do dobrého výsledku.

MŠK FOMAT MARTIN – U13

FOMAT MARTIN – ZVOLEN 4:0 (2:0)

16.03.2023 o 10:00 – MZ
Góly: Mišuta 2, Konečný, Rapan
Zostava: Černák, Rumpel- Konečný, Mazurak, Baka, Albrecht, Baranček, Krutek, Mišuta, Červeň, Macko, Šašura, Rapan, Kutnik, Pavlovič, Vaško, Stolárik
Hodnotenie trénera (Zboja Filip): Od začiatku sa nám darilo dominovať , byť silný na lopte a po strate ju takmer okamžite opäť získať. Veľmi dobre to bolo najmä pri zakladaní útoku, kde sme sa ľahko a pekne dostávali na polovicu súpera. Často však vznikal problém v útočnej zóne, kde sme v prehustenom priestore volili nesprávne alebo nepresné riešenia. Víťazstvo bolo zaslúžené no mohlo byť výrazne vyššie.

MŠK FOMAT MARTIN U12

MŠK Fomat Martin – MFK Lokomotíva Zvolen 13:3 (7:2)

16.3.2024 – 11:30 – Majstrovský zápas – UT Pltníky
Góly: Greňo 3, Pavlanin 2, Matušek 2, Mác 2, Kremeň, Sopkuliak, Bránik T., Kamenský
Zostava: Buocik – Viselka, Kremeň, Sopkuliak, Greňo, Štubňa, Kutman, Pavlanin, Kamenský, Štafurík
Jurošek – Mác, Kucka, Budiský, Dérer, Jahn, Matušek, Onufer, Filc, Bránik T.
Hodnotenie trénera (Palider Samuel): Zápas sa odohrával väčšinu času v našej réžií, trpezlivosť pred súperovou bránou nám prinášala góly. Situácie ktoré sme dokázali vyriešiť hlavne pri prechode z obrany do útoku sa nám s trénerom veľmi páčili. Bola tam kombinačná hra, individuálne riešenia a pekné zakončenia. V tréningu však určite nebudeme poľavovať a budeme chlapcov tlačiť, aby boli na seba neustále naroční.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *