FK Podkonice – MŠK Fomat Martin 2:2 (2:2)

Góly: 16. Očenáš, 45. Hudák – 4. Cíger, 7. Ďungel.
FK PODKONICE: Gábriš – Očenáš (C), A. Molčan, Hudák – D. Molčan (83. Jiang), J. Rusko (46. Mihálik), Melich, Patrnčiak – Mózer, Kostúr, Selecký. Tréner: Robo Jež.
FOMAT MARTIN: Ďuríček – T. Ďungel, Cvik, M. Siva, Pavlík –  P. Cíger, Garaj, Ceniga (70. Chovanec), Kliuchikov (82. Gajinov), P. Ďungel (62. Satina) – Kračmer  (70. Girman). Tréner: Andrej Romančík

Žlté karty: D. Selecký, T. Mihálik – P. Ďungel, P. Cíger

Rozhodcovia: Kukan – Slatárovič, Vörös. Diváci: 190.

Manažér mužstva Andrej Romančík: S remízou som spokojný. Síce sme rýchlo vyhrávali 2:0 a keby sme premenili veľkú šancu na 3:0, možno by sme zápas už vyhrali. Musíme však rešpektovať aj silu súpera, ktorá sa naplno prejavila v ďalšom priebehu zápasu. Prvý polčas nám robili veľký problém nakopávané lopty z ktorých mal súper svoje šance alebo rohy a preto sme sa dostávali pod mierny tlak. Práve po takýchto situáciách sme aj inkasovali oba góly. Cez polčas sme na to chlapcov upozornili a v druhom polčase to už bolo z našej strany lepšie. Aj my aj súper sme mali v druhom polčase náznaky šancí, ktoré mohli zápas rozhodnúť na jednu alebo druhú stranu. Preto je asi remíza spravodlivá a preto aj my tréneri ju berieme a akceptujeme. Je dobré, že mužstvo zvládlo ťažký zápas na ťažkom teréne. Predsa len sme štyri mesiace neboli na prírodnej tráve a aj to treba uznať, že chalani sa s týmto faktorom dobre vysporiadali.

zdroj foto: facebook FK Podkonice