U7 – Halový turnaj v Ľubochni

 

 

 

Naše najmladšie prípravky si užili striebro

 

Potešiteľná správa prišla po turnaji v Ľubochni, kde naše U7-čky odohrali halový turnaj, a kde sa tešili z medailí. Pod vedením trénera Skladaného odorali podľa jeho slov „super zápasy“. Evidentne si turnaj naplno užili aj hráči, pre ktorých to bol prvý turnaj vôbec. My gratulujeme a prajeme ešte veľa ďalších nielen športových úspechov.

Do výsledkového servisu štvrtého týždňa tréner Skladaný zaslal aj hodnotenie turnaja, v ktorom mimochodom nešetril slovami chvály. Pridal aj niekoľko fotografii z turnaja, o ktoré sa s Vami podelíme v tomto článku. Pripomenieme, že už budúci víkend (v sobotu 8.2.2020) ich čaká ďalší turnaj. FOMAT CUP U7 – 2020 je domáci halový turnaj na ktorom by sa mali merať  s družstvami z klubov Jupie-Futbalová Škola Mareka Hamšíka (FŠMH Podlavice), FC Juventus Žilina, MFK Ružomberok a TJ Družstevník Turčianska Štiavnička. Veríme, že aj na tomto turnaji budú hrať s chuťou, a že si ho hráči aj rodičia naplno užijú.

„JEDNO SRDCE JEDEN TÍM, MŠK FOMAT MARTIN“

 

25.01.2020 – Halový turnaj – Ľubochňa.

– Celkové umiestnenie: 2. miesto.

– Zostava: Horňák, Páleš Jarko, Páleš Samko, Roháčik Maťko, Roháčik Jakub, Dérer, Chyla, Šalaga, Malčík, Trnka.

– Komentár trénera Skladaného: V sobotu sme sa zúčastnili turnaja v Ľubochni. Pre väčšinu chalanov to bol vôbec ich prvý turnaj. V tímoch Príboviec a domácej Ľubochne nastúpili aj starší hráči. Naši chlapci sa však nezľakli a so všetkými súpermi odohrali súper zápasy. Aj keď o výsledok ešte až tak nešlo, na konci turnaja sa mohli potešiť z krásneho druhého miesta.  Ale najväčšiu radosť mali aj tak z toho, že si na krkoch odniesli domov svoje prvé medaily.

– Výsledky:

MŠK FOMAT Martin – TJ Dynamo Príbovce              4 : 1

MŠK FOMAT Martin – MFK Ružomberok                   3 : 1

MŠK FOMAT Martin – Ľubochňa                                  1 : 3

MŠK FOMAT Martin – Turčianska Štiavnička            3 : 1

MŠK FOMAT Martin – MFK Dolný Kubín                   6 : 2

MŠK FOMAT Martin – Juventus Žilina                        1 : 1

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *