Turnaj U8 v Podlaviciach – 23. júna 2018

V Podlaviciach videl hru Fomaťákov U8 aj Marek Hamšík

V sobotu 23. júna sa naše U8-čky zúčastnili turnaja v Podlaviciach, ktorý organizoval klub Jupie Futbalová Škola Mareka Hamšíka (FŠMH). V kvalitne obsadenom turnaji družstvami z celého Slovenska naša prípravka obsadila celkovo 4. miesto. Tréner ročníka, Fučela Rastislav, na hru našich chalanov nešetril slovami chvály:

„Dňa 23.6.2018 sme sa zúčastnili turnaja v Podlaviciach za účasti Mareka Hamšíka. Veľmi pekne obsadený turnaj priniesol kvalitné zápasy. V konečnom poradí sme obsadili 4.miesto. Naši chlapci ukázali, že futbal hrať vedia, len tentokrát sme zaostávali v koncovke. Tešiť nás môže fakt, že chlapci sa zlepšujú a prenášajú do zápasov veci, ktoré sa učia na tréningoch. Chcel by som sa poďakovať chalanom za celý súťažný rok 2017/2018 a taktiež aj rodičom za trpezlivosť a obetavosť, ktorú musia absolvovať skoro každý víkend. Myslím, že sa vytvára skvelá futbalová partia šikovných chlapcov a neposlednom rade aj rodičov… len tak ďalej…“

Individuálne ocenenie na turnaji získal Adam Fučela ako najlepší brankár turnaja.

 

  • Zúčastnené družstvá:

Jupie FŠMH „A“, Jupie FŠMH „B“, Slovan Bratislava, MŠK Žilina, Prešov, Košice, MŠK FOMAT Martin.

  • Zostava MŠK FOMAT Martin:

Kokavec, Fučela, Krcho, Zuskin, Kapusta, Frniak, Hanko, Veterník, Truchlík, Tomka. Tréneri: Fučela Rastislav a Stančík Dušan.

  • Góly:

Kapusta 5 ,Krcho 3, Zuskin 3, Frniak 3, Veterník 2, Truchlík 2, Kokavec, Fučela.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *