Turnaj BOUNCE PARK CUP – U8

  • 27. októbra 2021
  • U8
  • 667 Views

U8-ky FOMATu na turnaji

 

V nedeľu 17. októbra 2021 sa naši mladí fomaťáci pod vedením trénerov Páleša a Cvika zúčastnili turnaja s názvom BOUNCE PARK CUP, ktorý sa odohral na na multifunkčnom ihrisku v Bounce Park – Banská Bystrica.

Ako hodnotili tréneri tento zaujímavý turnaj? „Väčšina chlapcov zažila svoj prvý turnaj a hneď ochutnali pocit víťazstva. Turnaj sa odohral v krásnom areály na umelej tráve, ktorý v Banskej Bystrici vybudoval. Hralo sa systémom 3+1 na pomerne malom ihrisku. Musím chlapcov pochváliť, lebo to čo trénujeme tak to aj do zápasov preniesli. Nebáli sa hrať 1 na 1, nebehali všetci za loptou, ale pekne si ju pýtali vo voľnom priestore. Vyvrcholením bol zápas s Jupie FŠMH, kde aj pri nepriaznivom stave to chalani nevzdali a nakoniec zápas vyhrali. Chlapci odohrali skvelý turnaj, dúfam že ich to povzbudí a budú aj ďalej napredovať. Najlepším hráčom turnaja bol vyhlásený Mattias Poruba.“

Výsledky zo zápasov na turnaji:

MŠK FOMAT Martin   16:2   Dukla Banská Bystrica

MŠK FOMAT Martin   8:2   Jupie FŠMH

MŠK FOMAT Martin   6:2   FK Pohronie

 

Čo dodať? Gratulujeme hráčom a trénerom. Veríme, že si turnaj v celku zaujímavom prostredí užili. Veď podľa priložených fotiek a videí, za ktoré mimochodom ďakujeme trénerom a rodičom, sa naozaj náramne zabavili nie len na zelenej tráve ihriska. Je milé vidieť, ako projekty podporované hviezdami Slovenského športu prinášajú ovocie minimálne vo forme úsmevov na tvárach detí.

 

A chceme vyjadriť poďakovanie klubu JUPIE  FŠMH za pozvanie na turnaj do krásneho prostredia.

 

 

 

 

VIDEO

 

VIDEO

 

VIDEO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *