TERMÍN DOHRÁVKY 10. KOLA

Dorast pôjde do Bardejova v stredu

 

Z dôvodu karanténnych opatrení vyhlásených pre mužstvo staršieho dorastu MŠK FOMAT Martin ešte minulý mesiac, boli odložené majstrovské zápasy 9. a 10. kola II.Ligy – Východ. Po prakticky trojtýždňovej zápasovej prestávke si konečne mohli opäť naši dorastenci zahrať majstrovský zápas, keď včera privítali na ihrisku na Pltníkoch svojich rovesníkov z Námestova. Obe naše dorastenecké kategórie bodovali naplno, dokonca aj so zhodným výsledkom zápasu – 5:3.

Čo zameškali, musia doháňať: Športovo-technická komisia SFZ odložila zápasy dorastu 9. a 10. kola, tieto sa však pre úplnosť tabuľky samozrejme musia dohrať. Zatiaľ čo stále nepoznáme náhradný termín pre majstrovský zápas 9. kola keď k nám pricestujú chlapci z klubu 1. FC Tatran Prešov, termín dohrávky 10. kola je už známy. V najbližšiu stredu, teda 14.10.2020 by mala naša dvojička U19/U17 cestovať do Bardejova, kde sa s domácim Partizán Bardejov BŠK pobijú o cenné body z ihriska súpera. Starší dorast má naplánovaný čas výkopu o 13-tej hodine, a mladší dorast by mal začať o 15:30. Držme teda našim chlapcom palce.

Veríme, že opatrenia a obmedzenia ktoré budú v najbližšej dobe vydané vládou SR, vzhľadom k aktuálnej situácii okolo pandémie nového koronavírusu, či iné skutočnosti, neovplyvnia naplánované zápasy.

JEDNO SRDCE JEDEN TÍM – MŠK FOMAT MARTIN !!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *