S RSC Hamšík Academy sme nebodovali

(MUŽI)

MŠK Fomat Martin – RSC Hamsik Academy 1:3 (0:2)

Góly: 56. Girman (pen.) – 27. (pen.), 32. a 67. Abrahám. ŽK: 11. Chovanec, 74. Kračmer, 81. Siva – 58. Kapor, 72. Netolický, 73. Abrahám. Rozhodovali: Židišin – Poracký, Gregorec. Diváci: 300.

Zostava MŠK Fomat Martin: Ďuríček – Garaj, Ďungel (77. Satina), Gajinov (77. Kliuchikov), Mlynár, Chovanec (46. Girman), Cíger (46. Ceniga), Kračmer, Siva, Cvik, Ďungel (C).
Tréner: A. Romančík, B. Rzeszoto.

Zostava RSC Hamsik Academy: Slančík – Netolický, Jenat, Kapor (C), P. Hanes – Holub, Ždánsky – Krištof (84. Puškár), Jančo (90. Beran), Rosenberger (67. Somov) – Abrahám (C) (84. Krasniqi).
Tréner: D. Tomaškovič.

Manažér mužstva Andrej Romančík: Chalani podali slušný výkon. Od začiatku zápasu sme sa snažili byť aktívny, diktovať tempo hry. Celkom sa nám to aj darilo no vo futbale sa nehrá len na držanie lopty, ale hlavne na góly. Dnes nám súper ukázal, ako treba byť dôrazný vo finálnych situáciách. Bohužiaľ sme nezvládli dve štandardky + penalta, ktorej sa dalo predísť. S dôrazom v osobných súbojoch sme mali problém už v Podkoniciach, kde sme kvôli tomu prišli o vyhratý zápas, dnes sme kvôli slabému dôrazu prišli o všetky tri body. Cez týždeň sa na tento faktor zameriame a verím, že do ďalšieho zápasu sa z týchto chýb poučíme a zápas s Malackami zvládneme za tri body.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *