Prípravky FOMATu víťazne na turnajoch v Senci a v Třinci

 

 

 

V nedeľu sa Martinské futbalové nádeje ročníkov U9 (Senec CUP 2018) a U11 (Halový Turnaj U11 – Třinec) zúčastnili turnajov, a obe družstvá pod vedením svojich trénerov odchádzali so zlatou medailou za prvé miesta.

Sumár turnajov:

U11

18.11.2018 – Třinec

Už tradične sa v hale v meste Třinec konajú halové turnaje prípraviek. A tradične sa aj naše Martinské prípravky turnajov zúčastňujú. Tento krát to našim U11-kam, pod vedením trénerov Švehlom a Tomkom vyšlo až na víťazstvo. Prvé miesto zaslúžene získali po štyroch výhrach a jednou remízou. Chlapcom a Martinke Fazikovej, ktorá bola vyhlásená za najlepšieho hráča turnaja,  gratulujeme.

 

U9

18.11.2018 – Senec

Chlapci do 9 rokov sa zas zúčastnili turnaja na umelej tráve v Senci. Údajne bola zima, no predvedená hra ich (vrátane trénera) musela hriať pri srdiečku. Koniec koncov na turnaji zvíťazili vo všetkých štyroch zápasoch v skupine, vďaka čomu sa prebojovali do finále. V zápase o „zlato“ taktiež nezaváhali a postavili sa na pomyselné pódium pre víťazov. Tak isto gratulujeme a prajeme ešte množstvo športových úspechov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *