PETER JUROŠEK

  • 10. apríla 2023
  • Oznam
  • 619 Views

Predstavenie členov správnej rady.

 

Vážení fanúšikovia, v najbližšom období Vám plánujeme predstaviť členov našej správnej rady formou rozhovorov. Ako prvý, ktorého predstavíme, je nový člen správnej rady FOMATu, Peter Jurošek.

 

  1. Mohli by ste sa nám v krátkosti predstaviť?

 Som majiteľom reklamnej agentúry Ekono-print, ktorá dlhodobo podporuje mládežnícke športy. Vyše dvadsaťpäť rokov som sa pohyboval v hokejbale, kde som ako hráč získal titul majstra sveta či víťaza extraligy. Taktiež som trénoval hokejbalové reprezentácie SR žien a U20 na viacerých svetových šampionátoch. Medzi moje koníčky patrí samozrejme šport – pôsobím ako futbalový tréner detí v Žabokrekoch. Aktívne si chodím ešte zahrať hokejbalovú ligu do Žiliny. A samozrejme rodina a náš pes.

 

  1. Čo vás viedlo k myšlienke stať sa členom správnej rady klubu?

 V správnej rade mám viacero dlhoročných priateľov, ktorí ma oslovili s ponukou, tú som veľmi rád prijal. Vo FOMATe hrá aj môj syn či viacero detí od nás.

 

  1. Čím by ste mohli byť prínosom pre klub FOMAT Martin v aktuálnom volebnom období?

Svoj prínos vidím hlavne po marketingovej stránke. Chcem pomôcť nastaviť aj väčšiu spoluprácu medzi rodičmi a klubom, či samotnou ZŠ Hurbanova, kde veľa našich hráčov pôsobí.

 

  1. Čo by malo byť víziou klubu FOMAT Martin?

Čo sa týka A – mužstva, mojim a dúfam, že aj našim spoločným cieľom je zabudovať doň čo najviac našich odchovancov. Udržať stabilnú výkonnosť a časom sa možno prepracovať aj do vyššej ligy. Čo sa týka mládeže, po športovej stránke máme vo FOMATe niektoré ročníky, ktoré skutočne vynikajú, no s niektorými nás všetkých čaká veľa práce. Chceme mať v klube čo najviac kvalitných trénerov, ktorí budú pre decká nielen športovými vzormi, ale išli príkladom aj po osobnostnej stránke. Mojou víziou je, aby boli malí fomaťáci nielen dobrí futbalisti, ale aj mladí samostatní športovci, ktorí sú hrdí na svoj klub či svoje mesto.

 

  1. Čo by ste urobili inak/navyše, aby sa na majstrovské zápasy pritiahlo viac fanúšikov. Návštevnosť je pod úrovňou očakávaní.

 Na tomto sme už začali aktívne pracovať, určite uvidíte viac pozvánok na zápasy po meste, zatraktívnime komunikáciu na sociálnych sieťach, oslovili sme viacero partnerov na mediálnu spoluprácu, ale čo je najpodstatnejšie, naši hráči musia ukazovať kvalitu na ihrisku. Dobré výkony a výsledky sú totiž tou najlepšou pozvánkou.  Samozrejme pre divákov pripravujeme viacero aktivít, ktoré čoskoro zverejníme.

 

 

Za predstavenie sa ďakujeme. Z jeho slov sú cítiť nadšenie, pozitívna vízia a entuziazmus, ktorými pevne veríme sa mu podarí „nakaziť“ aj ďalších ľudí, a pretaviť svoje slová na skutky.

Už čoskoro si predstavíme ďalšieho člena správnej rady, a opäť to bude z tohto pohľadu „nováčik“. No čo sa pôsobenia vo futbale, a najmä v martinskom FOMATe týka, má Andrej Romančík skúsenosti na rozdávanie. Už teraz sa tešíme na rozhovor s ním.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *