Ospravedlnenie

ZRUŠENIE ZÁPASU 4. kola A-MUŽI

Klub MŠK FOMAT Martin a správa webových stránok klubu MŠK FOMAT Martin sa týmto ospravedlňuje verejnosti za neinformovanie zrušenia majstrovského zápasu A – mužov v 4. kole TIPOS III. ligy – Stred, ktoré sa malo odohrať v nedeľu dňa 26. augusta 2018 o 16:00 našich MŠK FOMAT Martin proti domácim TJ TATRAN Oravské Veselé. Majstrovský zápas bol zrušený z dôvodu označenia hracej plochy za nespôsobilú pre dané stretnutie.

Problém neinformovanosti, na webových stránkach a sociálnych sieťach FOMAT-u dostupných pre širokú verejnosť, vznikol na našej strane. Týmto sa chceme všetkým fanúšikom Martinského futbalu ospravedlniť. Veríme, že sa tak viac nestane a ďalšie prípadné dôležité informácie budú včas zverejnené. Za pochopenie ďakujeme.

Radi by sme od vás, fanúšikov FOMAT-u, dostávali spätnú väzbu ohľadom našej webovej stránky či skupiny na sociálnej sieti. Radi by sme od vás dostali podnety, ktoré veci sa vám páčia, a samozrejme kde by ste videli možnosť a priestor pre vylepšenie. Čo vám na stránkach chýba alebo čo považujete za zbytočné. Stále pracujeme na zlepšovaní a progrese nielen na ihrisku. Chceme vám poskytovať tie dôležité ale aj menej dôležité informácie o fungovaní v našom klube. Vaše podnety, otázky alebo návrhy prosím smerujte na e-mail: fomat.mondocko@gmail.com

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *