Novinky v A tíme

(ODCHODY)

Po sezóne 2025/26 končia v našom tíme Matej Siva, Peter Ďungel a Patrik Cíger. Chceme Vám úprimne poďakovať za všetky roky, ktoré ste venovali FOMATU. Ďakujeme za každý tréning, každý zápas, za bojovnosť, obetavosť a za to, že ste vždy reprezentovali naše farby s hrdosťou a srdcom. Spoločne sme prežili množstvo krásnych chvíľ, víťazstiev, ale aj náročných momentov, ktoré nás posúvali vpred. Vaša práca, odhodlanie a tímový duch zanechali v klube nezmazateľnú stopu. Aj keď sa naše spoločné cesty možno rozchádzajú, zostávate súčasťou histórie a rodiny nášho klubu. Prajeme vám veľa zdravia, športových úspechov a osobného šťastia v ďalšej kariére i v živote.
ĎAKUJEME za všetko, čo ste pre náš klub urobili. Na Vaše výkony a spoločné zážitky budeme vždy spomínať s úctou a vďačnosťou. 💙🤍