NOVÉ OPATRENIA

  • 1. októbra 2020
  • Oznam
  • 782 Views

Stanovisko klubu k opatreniam platným k 1.10.2020

 

Všetky zápasy a tréningy sú bez divákov, rodičov a len za účasti hráčov/detí/trénerov a organizátora.
Na základe opatrení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky (viď nižšie), ktoré sa týkajú hromadných (športových) podujatí si vás, rodičia a fanúšikovia, dovoľujeme oficiálne informovať o organizácii domácich zápasov a tréningového procesu všetkých kategórii MŠK FOMAT Martin.
Za týchto opatrení sa všetky domáce zápasy mužov v TIPOS III. lige stred odohrajú bez účasti divákov.
10.10.2020 proti MŠK Námestovo
24.10.2020 proti FK Rakytovce
31.10.2020 proti FTC Fiľakovo
Všetky mládežnícke (dvojičkové) súťaže / zápasy MŠK FOMAT Martin sa odohrajú takisto bez prítomnosti fanúšikov a rodičov.
Týmto spôsobom vás chceme upozorniť, že vám NEBUDE dovolené vstúpiť do areálu ihriska na Pltníkoch, alebo do areálov ihrísk, na ktorých hrajú muži a dorastenci (Žabokreky, Bystrička, Sklabiňa, …). Ďalej nie je možné, aby ktokoľvek, mimo hráčov a realizačných tímov jednotlivých družstiev, ktoré budú cestovať na „vonkajšie“ zápasy, nastúpil do autobusu určeného pre hráčov a realizačný tím. Rovnaké opatrenie sa týka aj tréningového procesu na ihrisku na Pltníkoch, na ihrisko na ulici Hurbanová, a v priestoroch telocvične ZŠ s MŠ Hurbanova.

Tieto opatrenia budú platné do odvolania príslušných orgánov.

Ďakujeme za pochopenie, rešpektovanie a dodržiavanie týchto opatrení.

Vedenie klubu MŠK FOMAT Martin.

Usmernenia ÚVZ SR zo dňa 30.9.2020:
„Hromadné podujatia je možné organizovať do 50 osôb, vrátane organizátorov. V prípade kultúrnych alebo športových podujatí platí, že ak počet osôb vystupujúcich v mene organizátora (napríklad účinkujúci, športovci, organizačný tím) presiahne počet 50, podujatie sa môže uskutočniť, avšak bez prítomnosti obecenstva.“
Zdroj: www.uvzsr.sk

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *