Muži A

Jarná časť mužov v TIPOS III. lige naberá takmer dokonalé kontúry

Po štyroch zápasoch jarnej časti muži FOMAT-u získali 10, z 12. možných bodov. Odzrkadlilo sa to aj na tabuľke, keď po jesennej časti sme okupovali nie príliš lichotivú 11. priečku tabuľky. Dnes po domácej výhre nad Tatranom Oravské Veselé je to už 7. pozícia a 27 bodov. Na šiestu Žarnovicu a piaty Zvolen strácame 3 resp. 5 bodov. Zajtra sa naša pozícia v tabuľke ale môže zmeniť, keď proti sebe nastúpia na ihrisku v Kalinove domáci proti hosťom z Námestova. Víťaz zápasu týchto tabuľkových susedov bodovo preskočí nielen Tatran Oravské Veselé, ale aj MŠK FOMAT Martin.

Tréner Šuhaj má ale iné starosti. Už o týždeň nastúpia chlapci z Martina na ihrisku vo Fiľakove, a to je predsa len iný súper. Dokazuje to aj jeho postavenie v tabuľke – 2. miesto. Navyše posledný zápas vo Fiľakove v minulej sezóne si „pamätajú“ viacerí hráči Martina. Vtedy zachraňujúce sa FTC zvíťazilo 2:1 po „zaujímavom“ priebehu: niekoľkomesačné zranenie Tomku, diskutabilné vylúčenie Palenčára, tolerancia rozhodcov agresívnej hry domácich, a penalta pre domácich v poslednej minúte zápasu. Takto zápas zhodnotil vtedajší tréner Á-čka FOMAT-u, pán Kuťka Vladimír.

Dnes je to už ale iné Fiľakovo, ale aj iný FOMAT, tak držme trénerovi Šuhajovi palce, aby našich do zápasu dobre pripravil a aby naordinoval víťaznú taktiku.

JEDNO SRDCE JEDEN TÍM – MŠK FOMAT MARTIN

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *