MUŽI A

Káder pre sezónu 2020/2021

Nová sezóna v TIPOS III.Lige-Stred 2020/2021 sa začne už tento víkend. Pripomíname, že naši muži v 1. súťažnom kole nastúpia v sobotu o 17-tej hodine na ihrisku v Žabokrekoch proti MŠK Novohrad Lučenec. Minulý víkend však úspešne vykročili aj v SLOVNAFT CUP-e, keď na ihrisku v Martine zvíťazili v pomere 7:1 proti mužstvu ATTACK Vrútky. Na súpiske hostí, teda fomaťákov, figurovali takmer všetci hráči, ktorý by mali v nasledujúcej sezóne nastupovať za A-družstvo. Chýbal iba zranený Martin Mlynár.

Pozrime sa teda na zmeny, ktoré v našom klube po predčasnom ukončení minulej sezóny v A-tíme nastali:

Odišli – Martin Boďa (MFK Ružomberok), Tomáš Stašík (FC ŠTK 1914 Šamorín), Jaroslav Vavák (FK Rakytovce), Milan Vajagić (práca v zahraničí), Filip Moďoroši (TJ Družstevník Oravská Poruba), Róbert Huszárik (OFK Batizovce).

Prišli – Radoslav Arvensis (MFK Tepličan – návrat z hoťovania), Peter Kulich (TJ Tatran Krásno nad Kysucou – návrat z hosťovania), Lukáš Turčina (FK Slovan Žabokreky – návrat z hosťovania), Tomáš Čakloš (MFK Ružomberok – hosťovanie), Matúš Jurášek (TJ Družstevník Dubové – hosťovanie), Jakub Bučo (z dorastu MŠK FOMAT Martin), Adam Kráľovanský (z dorastu MŠK FOMAT Martin).

Mužov aj naďalej povedie hlavný tréner Pavol Šuhaj. Asistovať mu bude Miroslav Barčík, ktorý je vedený aj na hráčskej súpiske družstva.

Kompletný zoznam hráčov a realizačného tímu A-mužstva MŠK FOMAT Martin nájdete TU.

 

Držíme chlapcom palce a veríme, že aj v nadchádzajúcej sezóne budú baviť divákov peknou útočnou hrou, na akú sme si radi zvykli z posledného ročníka.

 

JEDNO SRDCE JEDEN TÍM – MŠK FOMAT MARTIN!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *