LIST RODIČOM

  • 9. januára 2021
  • Oznam
  • 430 Views

Manažér klubu sa prihovára k rodičom

Vážení rodičia.

 

Na začiatku roka 2021 a vzhľadom na spoločenskú situáciu si vás dovoľujem osloviť písomnou formou pomocou oficiálneho listu adresovaného vám, rodičom.

Vplyvom pandémie Covid-19 sme museli v roku 2020 prispôsobovať, prijímať opatrenia a zmeny v osobnom, pracovnom a spoločenskom živote. Nebolo tomu inak ani u nás vo Fomate, kedy sme pristúpili ku zmenám vo fungovaní klubu. Po viac ako 10. rokoch sme boli nútení k nepopulárnemu kroku, k zvýšeniu rodičovských príspevkov. Museli sme prispôsobiť tréningový proces vzhľadom na situáciu tak, aby sme vašim (našim) deťom zabezpečili možnosť  športovať v čo najväčšej možnej miere. Urobili sme všetko pre to, aby sme zachovali športovú činnosť klubu v nezmenenom režime.

Celý rok nám, Fomaťákom, ukázal silu, lojalitu a súdržnosť vás, rodičov, trénerov a celej komunity ľudí, ktorí podporujú MŠK FOMAT Martin.

 

Spoločne sme zvládli náročný rok 2020 so cťou, a to najmä vašej podpore, priazni a porozumeniu, a preto vám týmto spôsobom chcem povedať jedno veľké

ĎAKUJEM

Prajem vám do roku 2021 hlavne veľa zdravia, síl a trpezlivosti, a verím, že aj naďalej zachováte svoju priazeň a podporu klubu MŠK FOMAT Martin.

 

Na záver: všetci v klube veríme, že táto situácia a opatrenia, ktoré nám bránia alebo komplikujú športovú činnosť, skončia čo najskôr. V tomto momente však nebude možné trénovať minimálne do 24.1.2021 a preto máme pre deti pripravenú starostlivosť v podobe individuálnych tréningových plánov a online tréningov, o ktorých vás budú tréneri informovať.

Myslíme pozitívne, zostaňme negatívny.

 

S pozdravom

Mgr. Matej Nosek

Generálny manažér MŠK FOMAT Martin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *