IVAN BUČKO

  • 30. apríla 2023
  • Oznam
  • 454 Views

Predstavenie členov správnej rady.

 

Vážení fanúšikovia, predstavujeme vám tretieho člena správnej rady. Ivan Bučko však pôsobí v správnej rade FOMATu už niekoľko rokov. V tomto ohľade je teda viac ako len skúsený, a klubu má, najmä vďaka svojej zanietenosti, aj naďalej čo ponúknuť. Pravidelne sleduje majstrovské zápasy mládeže a mužov. Je to srdcom Martinčan, a FOMAT je pre neho viac ako len futbalový klub. 

 

  1. Mohli by ste sa nám v krátkosti predstaviť?

 Volám sa Ivan Bučko, som spoločníkom v spoločnosti PIERCE CONTROL AUTOMATION. 

 

  1. Čo Vás viedlo k myšlienke zotrvať v správnej rade klubu aj pre ďalšie obdobie?

V práci člena SR chcem pokračovať, lebo sa futbalom zaoberám takmer celý život. FOMAT sledujem od jeho zrodu a chcem, aby sa neustále zlepšovali podmienky pre výchovu mladých futbalistov v Martine.

 

  1. Čím by ste mohli byť prínosom pre klub FOMAT Martin v aktuálnom volebnom období?

Môj prínos vidím vo finančnej stabilizácii klubu, a zároveň hľadaním nových finančných zdrojov.

 

  1. Čo by malo byť víziou klubu FOMAT Martin?

Zmeny v klube sú nutné tak z pohľadu organizácie, ako aj personálneho obsadenia jednotlivých postov. Je nutné pripraviť novú, modernú organizačnú štruktúru s jednoznačným určením povinností a zodpovednosti.

 

  1. Čo by ste urobili inak/navyše, aby sa na majstrovské zápasy pritiahlo viac fanúšikov? Návštevnosť je pod úrovňou očakávaní.

Ľudí pritiahne na štadión kvalitný futbal a príjemné prostredie so službami. Pokiaľ nebudú naplnené tieto dve veci, tak fanúšik nemé prečo chodiť na zápasy. Zároveň je nutné každý deň pestovať v hráčoch, rodičoch, priaznivcoch hrdosť a odhodlanie odovzdať všetko úsilie v prospech FOMAT-u. „Klubizmus“ vo FOMATe, napriek viac ako 25 ročnej histórii, je na nízkej úrovni.

 

 

Ivan Bučko síce zvolil, čo sa obsahu týka, skromnejšie odpovede, no sú bezpochyby trefné a výstižné. Dovolíme si však o ňom prezradiť ešte jeden fakt, a to že pán Bučko stojí medzi ľuďmi, ktorí sa veľkou mierou podieľali na návrate martinského mužského futbalu do Martina. Za čo samozrejme aj jemu patrí veľké ĎAKUJEME !!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *