IFTM 2023

  • 19. apríla 2023
  • Action
  • 583 Views

Memoriál Jaroslava Tarabu

 

Letný medzinárodný futbalový turnaj v Martine, určený pre vekovú kategóriu U11, bude 8.mája 2023 písať už svoju desiatu kapitolu. V roku 2013, kedy  v hlavách trénerov vtedajšej najstaršej prípravky vznikla myšlienka organizácie letného turnaja, ešte nik netušil, že by sa z toho mohla stať tradícia. Od tej doby turnaj prešiel rôznymi premenami, keď sme zmenili názov a vytvorili turnajové logo, prezentačné videá, sledovanie výsledkov turnaja online, no azda najciteľnejšou zmenou, aspoň čo sa martinského pohľadu týka, je venovanie tohto turnaja spomienke na nášho zosnulého kamaráta a funkcionára klubu MŠK FOMAT Martin, na Jarka Tarabu.

 

 

Po rokoch vraciame turnaj naspäť do Martina. Úvodné ročníky sme odohrali na ihrisku na Hurbanovej ulici, a neskôr sme striedali pekné futbalové areály na Bystričke a v Žabokrekoch. Jubilejný 10. ročník teda odohráme na ihrisku  v Martine – Šport park Pltníky, a to symbolicky s desiatimi družstvami zo Slovenska, Českej republiky a Maďarska.

 

 

Veríme, že tak ako po minulé roky, si to chlapci FOMATu spolu s ich trénermi Antošom a Kúdelkom poriadne užijú. Veď už o pár týždňov ich bude čakať určitá zmena v podobe prechodu do žiackej kategórie, a tak sa pravdepodobne budú so svojimi trénermi aj lúčiť.

Milí priatelia a fanúšikovia martinského futbalu, pokiaľ si v tento sviatočný pondelok nájdete čas prísť povzbudiť našich hráčov, ktorý sa stretnú s rovesníkmi klubov ako MFK Ružomberok, MŠK Žilina, FC Spartak Trnava, Békéscsaba, RSC HAMSIK ACADEMY a inými, budeme veľmi radi. Toto je pozvánka s prísľubom kvalitných konfrontácii futbalových nádejí a talentov zo Slovenska a zahraničia.

PROPOZÍCIE TURNAJA

HARMONOGRAM TURNAJA

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *