IFTM 2020 – Memoriál Jaroslava Tarabu

  • 22. júna 2020
  • Oznam
  • 509 Views

Turnaj U11 – 27.6.2020

 

Príprava na 7. ročník turnaja IFTM 2020 – Memoriál Jaroslava Tarabu je v plnom prúde a zdá sa, že už nič nebráni tomu, aby sa skutočne aj odohral. Ešte na konci zimy bolo prihlásených 10 družstiev zo Slovenska a z Čiech, žiaľ situácia na jar ovplyvnila aj tento turnaj. Napriek aktuálne výrazne zníženému počtu účastníkov sme radi, že sa turnaj nakoniec uskutoční, a to dokonca v pôvodnom termíne. Ďakujeme aktuálne prihláseným klubom, ktorým chceme prisľúbiť, že „nastavenú laťku“ kvality turnaja z minulých ročníkov chceme udržať aj v tomto roku.

 

Bližšie informácie ohľadom turnaja (Zoznam zúčastnených klubov, Propozície, či harmonogram turnaja) nájdete v sekcii „Klub – Domáce turnaje“, alebo kliknutím na tento Odkaz.

Na turnajoch organizovaných našim klubom MŠK FOMAT Martin už pár rokov využívame LIVE RESULTS, teda živé výsledky z turnaja. Už pár sekúnd po ukončení každého zápasu na turnaji aktualizujeme výsledky. A tak nielen rodičia či diváci priamo v dianí turnaja môžu sledovať výsledky či aktuálnu tabuľku vo svojom mobilnom telefóne či inom Smart zariadení. Stačí mať len pripojenie na mobilné dáta a naskenovať QR-kód priamo na výsledkovej tabuli, kde takisto budeme zapisovať všetky výsledky turnaja, alebo naskenujte QR-kód z tohto článku.

 

 

Pevne veríme, že nám nakoniec vyjde aj počasie, no najviac sa tešíme na zápasy hráčov najstaršej prípravkárskej kategórie. Ich radosť z hry, ktorú tak všetci zbožňujeme, však určite najviac poteší patróna turnaja Jarka Tarabu.

Vážení futbaloví priatelia, vidíme sa v sobotu 27. júna na ihrisku v obci Bystrička. Už teraz sa na vás tešíme.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *